TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Atlete Niteball
adidas Atlete Niteball
adidas Atlete Niteball
adidas Atlete Niteball
adidas Atlete Niteball
adidas Atlete Niteball
adidas Atlete Niteball
adidas Atlete Niteball
adidas Atlete Niteball
adidas Atlete Niteball
adidas

adidas Atlete Niteball

Kodi i artikullit: GY8566
17.400 LEK
17.400 LEK
13.900 LEK
Shuma e kursyer: 3.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
 • 44 2/3
  44 2/3
 • 45 1/3
 • 40 2/3
  40 2/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Vishni atletet për meshkuj adidas NITEBALL dhe bëhuni gati për pak vëmendje. Silueta e këtij modeli feston stilin modern të futbollit urban dhe thekson qëndrimin e tij me detaje reflektuese dhe vija të dallueshme adidas. Atletet për meshkuj adidas NITEBALL janë përbërë nga materiali i ricikluar, si pjesë e ambicieve për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.
Specifikimi:

 • Profili klasik
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Pjesa e brendshme tekstile
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Shkruaj SNEAKERS
  Ostavi ocenu
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza H06666
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza H09144
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza H13492
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.800 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  11.600 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HE9498
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza H06667
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Bluza H37732
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  5
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL

  Produkte të ngjashme