në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Reebok Atlete Classic Leather
Reebok Atlete Classic Leather
Reebok Atlete Classic Leather
Reebok Atlete Classic Leather
Reebok Atlete Classic Leather
Reebok Atlete Classic Leather
Reebok Atlete Classic Leather
Reebok Atlete Classic Leather
Reebok Atlete Classic Leather
Reebok Atlete Classic Leather
Reebok

Reebok Atlete Classic Leather

Kodi i artikullit: GX4805
14.500 LEK
14.500 LEK
10.200 LEK
Shuma e kursyer: 4.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

REEBOK Classic Leather janë atlete unisex të gatshme për dimër dhe mot të ftohtë. Pjesa e sipërme kombinon kamoshin e butë dhe materialin e fortë CORDURA® për rehati, ngrohtësi dhe siguri. Sholla e mesme EVA shton komoditetin jep mbështetje të lehtë, duke ju dhënë komoditetin dhe rehatinë që meritoni. Vijat anësore dhe logoja ikonike e Union Jack sjellin trashëgiminë e Reebok. Ata u shfaqën në vitet tetëdhjetë dhe shumë shpejt u shndërruan në një ikonë të vërtetë të modës. E vetmja gjë që duhet të bëni është t'i lidhni ato dhe të bëni një shëtitje nëpër rrugët e qytetit të ftohtë dhe të lagësht. Sholla prej gome siguron kapje të shkëlqyer dhe i jep siguri hapit tuaj.
Specifikimi:

 • Atlete unisex
 • Pjesa e sipërme material kamoshi dhe CORDURA
 • Lace up
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Unisex
  Marka Reebok
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete GY1551
  11.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  16.000 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GV7021
  11.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  16.000 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GX8768
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 44%
  16.000 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5