TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Bluza Zrack Top
adidas Bluza Zrack Top
adidas Bluza Zrack Top
adidas Bluza Zrack Top
adidas Bluza Zrack Top
adidas Bluza Zrack Top
adidas Bluza Zrack Top
adidas Bluza Zrack Top
adidas Bluza Zrack Top
adidas Bluza Zrack Top
adidas

adidas Bluza Zrack Top

Kodi i artikullit: HC4470
12.300 LEK
12.300 LEK
9.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • XS
 • S
 • M
 • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

adidas TRACK TOP është një xhaketë për femra me një jakë më të lartë. Është krijuar në bashkëpunim me stilistin afrikano-jugor Rich Mnisi, një emër i njohur në botën e modës. Shtresa rrjetë është e butë dhe e butë për lëkurën tuaj. Prerja e lirshme e kësaj xhakete për femra ju jep mundësinë ta kombinoni me pantallona dhe me streçe. Tre vijat adidas i shtojnë një dimension sportiv trashëgimisë së adidas. Zinxhiri me gjatësi të plotë sjell mundësinë e veshjes me shtresa.
Specifikimi

 • Xhaketë për femra
 • Xhepa anash
 • Mbyllje me zinxhir
 • Përbërja: Poliestër i ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Ndarje themelore APP
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Atlete GX5785
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  18.100 LEK
  Shuma e kursyer 22%
  23.200 LEK
  Masa
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.900 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  8.000 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GZ4294
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.600 LEK
  Shuma e kursyer 22%
  17.400 LEK
  Masa
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GY9310
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.600 LEK
  Shuma e kursyer 22%
  17.400 LEK
  Masa
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.700 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  7.300 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Bluza HE9563
  4.700 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  9.400 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Bluza H17952
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  8.700 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Bluza H06619
  4.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  8.000 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Bluza H22875
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  2
  vlerësime
  2
  6.600 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  13.100 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Bluza H20233
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  8.700 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40