në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Këpucë

Për faqe

SALE

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
List: SALE
39 produkte
Sačuvano u omiljne
Atlete DJ5180-100
10.600 LEK
Shuma e kursyer 37%
16.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DA8032-164
10.600 LEK
Shuma e kursyer 37%
16.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete GX5698
8.600 LEK
Shuma e kursyer 55%
18.900 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete GW8161
3.600 LEK
Shuma e kursyer 55%
8.000 LEK
Masa
5-K
6K
7-K
7K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Atlete DA3199-004
12.700 LEK
Shuma e kursyer 37%
20.100 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DA8032-030
10.600 LEK
Shuma e kursyer 37%
16.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete GV8992
11.000 LEK
Shuma e kursyer 37%
17.400 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete GW7219
5.500 LEK
Shuma e kursyer 37%
8.700 LEK
Masa
4K
5-K
5K
6K
7-K
7K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Atlete DV3477-101
7.900 LEK
Shuma e kursyer 46%
14.700 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete 943345-050
12.500 LEK
Shuma e kursyer 37%
19.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete 943345-111
12.500 LEK
Shuma e kursyer 37%
19.900 LEK
Masa
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete CN9575-001
12.500 LEK
Shuma e kursyer 37%
19.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ4652-104
9.700 LEK
Shuma e kursyer 55%
21.600 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DH9388-004
11.300 LEK
Shuma e kursyer 37%
17.800 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DH9388-101
8.000 LEK
Shuma e kursyer 55%
17.800 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DH9388-400
8.000 LEK
Shuma e kursyer 55%
17.800 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete FY7974
7.300 LEK
Shuma e kursyer 37%
11.600 LEK
Masa
3
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Atlete 654275-421
9.700 LEK
Shuma e kursyer 46%
18.000 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DM9677-060
9.400 LEK
Shuma e kursyer 37%
14.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DM9677-160
9.400 LEK
Shuma e kursyer 37%
14.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DC7702-001
6.900 LEK
Shuma e kursyer 47%
12.900 LEK
Masa
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete 943345-103
12.500 LEK
Shuma e kursyer 37%
19.900 LEK
Masa
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DX9277-001
14.100 LEK
Shuma e kursyer 37%
22.400 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DV3480-100
7.700 LEK
Shuma e kursyer 55%
17.100 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.