në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Këpucë

Për faqe

SALE

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
femra
te-rritur
List: SALE
47 produkte
Sačuvano u omiljne
Atlete GZ4294
11.000 LEK
Shuma e kursyer 37%
17.400 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete GY6818
14.600 LEK
Shuma e kursyer 37%
23.200 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Atlete AH6789-001
15.700 LEK
Shuma e kursyer 37%
24.800 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DV1021-030
8.400 LEK
Shuma e kursyer 55%
18.600 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete GW6817
13.800 LEK
Shuma e kursyer 37%
21.800 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Atlete GY9310
11.000 LEK
Shuma e kursyer 37%
17.400 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete AH6789-100
15.700 LEK
Shuma e kursyer 37%
24.800 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DH5073-600
11.200 LEK
Shuma e kursyer 55%
24.800 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete GX2819
7.200 LEK
Shuma e kursyer 55%
16.000 LEK
Masa
6
6.5
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete GZ3634
7.200 LEK
Shuma e kursyer 55%
16.000 LEK
Masa
6
6.5
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete FY9042
11.000 LEK
Shuma e kursyer 37%
17.400 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Atlete GX5785
10.400 LEK
Shuma e kursyer 55%
23.200 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete GW0593
7.800 LEK
Shuma e kursyer 55%
17.400 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete 383157-06
9.200 LEK
Shuma e kursyer 37%
14.500 LEK
Masa
36
37
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Atlete 375072-37
9.200 LEK
Shuma e kursyer 37%
14.500 LEK
Masa
36
37
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Atlete 380784-01
9.200 LEK
Shuma e kursyer 37%
14.500 LEK
Masa
36
37
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Atlete CK6649-001
11.900 LEK
Shuma e kursyer 37%
18.900 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete DA7024-601
11.100 LEK
Shuma e kursyer 46%
20.500 LEK
Masa
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete DA1923-001
15.700 LEK
Shuma e kursyer 37%
24.800 LEK
Masa
10
10.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DQ9316-001
10.100 LEK
Shuma e kursyer 55%
22.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CK7070-100
11.400 LEK
Shuma e kursyer 55%
25.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DH5128-002
11.700 LEK
Shuma e kursyer 46%
21.700 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete DH5132-001
8.400 LEK
Shuma e kursyer 55%
18.600 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete DJ6209-100
8.400 LEK
Shuma e kursyer 55%
18.600 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.