në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Këpucë

Për faqe

SALE

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
meshkuj
unisex
te-rritur
List: SALE
45 produkte
Sačuvano u omiljne
Atlete DR0176-001
13.700 LEK
Shuma e kursyer 37%
21.700 LEK
Masa
10
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DH4677-200
11.200 LEK
Shuma e kursyer 55%
24.800 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete HQ1494
10.100 LEK
Shuma e kursyer 37%
16.000 LEK
Masa
10
10-
11
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Atlete GZ7742
13.800 LEK
Shuma e kursyer 37%
21.800 LEK
Masa
10
10-
11
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Atlete DO0613-160
12.500 LEK
Shuma e kursyer 37%
19.900 LEK
Masa
10
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete GX2089
14.600 LEK
Shuma e kursyer 37%
23.200 LEK
Masa
10
10-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Atlete DC3637-001
11.800 LEK
Shuma e kursyer 46%
21.900 LEK
Masa
10
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 383175-01
11.000 LEK
Shuma e kursyer 37%
17.400 LEK
Masa
40.5
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Atlete GY2082
10.100 LEK
Shuma e kursyer 37%
16.000 LEK
Masa
10
10-
11
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Atlete DJ6106-001
13.400 LEK
Shuma e kursyer 46%
24.800 LEK
Masa
10
10.5
11
11.5
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DD3697-001
9.700 LEK
Shuma e kursyer 55%
21.600 LEK
Masa
10.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DC9402-002
9.800 LEK
Shuma e kursyer 55%
21.700 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DH4638-001
9.800 LEK
Shuma e kursyer 55%
21.700 LEK
Masa
10
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DH4084-001
22.000 LEK
Shuma e kursyer 37%
34.800 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DH4084-100
15.700 LEK
Shuma e kursyer 55%
34.800 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DH7690-700
10.100 LEK
Shuma e kursyer 46%
18.600 LEK
Masa
10
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 1201A481-101
13.400 LEK
Shuma e kursyer 46%
24.900 LEK
Masa
10
11
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 322992-126
16.300 LEK
Shuma e kursyer 37%
25.900 LEK
Masa
10
10.5
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DC9836-061
13.100 LEK
Shuma e kursyer 37%
20.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DC9836-001
15.000 LEK
Shuma e kursyer 28%
20.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DC9836-160
13.100 LEK
Shuma e kursyer 37%
20.900 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DH6937-001
11.400 LEK
Shuma e kursyer 46%
21.100 LEK
Masa
11
11.5
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete M5740CBA
7.000 LEK
Shuma e kursyer 55%
15.600 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete M5740GRM
8.100 LEK
Shuma e kursyer 55%
17.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.