në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Pajisje

Për faqe

SALE

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
List: SALE
38 produkte
Sačuvano u omiljne
Kapuç AJ8995
Prosecna ocena:
vlerësime
1
2.600 LEK
Shuma e kursyer 37%
4.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Kapele HD9725
2.100 LEK
Shuma e kursyer 36%
3.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Kapele EC3603
1.800 LEK
Shuma e kursyer 38%
2.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Kapele DM8307-010
1.900 LEK
Shuma e kursyer 55%
4.200 LEK
Sačuvano u omiljne
1.400 LEK
Shuma e kursyer 55%
3.100 LEK
Sačuvano u omiljne
2.300 LEK
Shuma e kursyer 36%
3.600 LEK
Sačuvano u omiljne
2.400 LEK
Shuma e kursyer 55%
5.300 LEK
Sačuvano u omiljne
3.100 LEK
Shuma e kursyer 37%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
3.100 LEK
Shuma e kursyer 37%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
vlerësime
8
3.100 LEK
Shuma e kursyer 37%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
2.600 LEK
Shuma e kursyer 55%
5.800 LEK
Sačuvano u omiljne
3.100 LEK
Shuma e kursyer 37%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine 9B0503-R78
3.100 LEK
Shuma e kursyer 37%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
3.500 LEK
Shuma e kursyer 36%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine DJ7370-010
2.600 LEK
Shuma e kursyer 38%
4.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine DC4244-451
2.900 LEK
Shuma e kursyer 37%
4.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine DC4244-673
2.900 LEK
Shuma e kursyer 37%
4.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine DJ7377-326
2.600 LEK
Shuma e kursyer 38%
4.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
vlerësime
1
1.900 LEK
Shuma e kursyer 54%
4.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë HK2632
1.800 LEK
Shuma e kursyer 38%
2.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë HD7162
1.800 LEK
Shuma e kursyer 38%
2.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë H45353
Prosecna ocena:
vlerësime
4
1.600 LEK
Shuma e kursyer 56%
3.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë H35569
Prosecna ocena:
vlerësime
1
1.600 LEK
Shuma e kursyer 56%
3.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë H35587
Prosecna ocena:
vlerësime
1
2.600 LEK
Shuma e kursyer 37%
4.100 LEK
Pročitajte

Nuk është thënë pa arsye që aksesorët e vërtetë mund të çojnë në një nivel tjetër çdo kombinim veshjesh. Kjo është arsyeja pse ato duhet të zgjidhen me kujdes, sepse çdo gabim mund të sjellë një “dalje huq”. Kjo bën përjashtim gjithsesi në aksesorët nga Dyqani Online Buzz sepse nuk ka dështim me to. Ato janë zgjedhur që çdo klient të gjejë aksesorët që i përshtaten atyre, aksesorët e meshkujve, detajet e modës së femrave, dhe aksesorët që janë të përballueshëm nga të gjithë, do të bëhen shpejt pjesë e juaja dhe nuk do t’i ndani nga vetja. Kapelet Snapback janë gjithashtu një detaj me të cilin nuk ka dështim në çdo kombinim të “street style” teksa çorapet shumëngjyrëshe janë më shumë se një aksesor interesant nëse i vishni me atletet dhe veshjet e duhura. Dhe kapelet mund të qëndrojnë në mënyrë fenomenale dhe të çojnë në tjetër nivel kombinimin tuaj të rrobave, kështu që zgjidhini me kujdes të veçantë.

Nëse ju nuk dini se cili kombinim rrobash është më i miri për t’u kombinuar me aksesorët që gjeni tek ne, hidhini një sy se si i kanë kombinuar influencers dhe blogerat tanë, Kur vjen puna tek detajet e modës, ju jeni të lejuar të jeni “fëmijët e mëdhenj” dhe të luani. Në të njëjtën kohë, mos harroni që të gjithë aksesorët nga Buzz janë të veshur me shumë vetëbesim, në variante që do të theksojnë më shumë fuqinë tënde prej stilisti.