TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Streçe Jordan Big Kids
NIKE Streçe Jordan Big Kids
NIKE Streçe Jordan Big Kids
NIKE Streçe Jordan Big Kids
NIKE Streçe Jordan Big Kids
NIKE Streçe Jordan Big Kids
NIKE Streçe Jordan Big Kids
NIKE Streçe Jordan Big Kids
NIKE Streçe Jordan Big Kids
NIKE Streçe Jordan Big Kids
NIKE Streçe Jordan Big Kids
NIKE Streçe Jordan Big Kids
NIKE

NIKE Streçe Jordan Big Kids

Kodi i artikullit: 45A438-023
2.900 LEK
2.900 LEK
2.000 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 12-13Y
 • 10-11Y
 • 8-9Y
 • 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Leggings Nike Jordan Big Kids janë streçe për fëmijë të dizajnuara për vajzat që pëlqejnë një kombinim të komoditetit dhe stilit autentik. Ato janë krijuar me një prerje të rregullueshme të ngushtë prej pëlhure pambuku të butë që do t'u japë rehati gjatë gjithë ditës dhe lirinë e lëvizjes. Me një logo Jumpman në këmbën e majtë, këto streçe sportive do të plotësojnë çdo kombinim të ditës.
Specifikim:

 • Prerje e rregullueshme e ngushtë
 • Përbërja: 95% pambuk, 5% elastan
 • Ngjyra: E zezë
 • Kodi i artikullit: 45A438-023

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Streçe
  Marka NIKE
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë vajza
  Ndarje themelore APP
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DM8960-801
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  26.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DH9595-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  16.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV3477-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.500 LEK
  Shuma e kursyer 22%
  14.700 LEK
  Masa
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Bluzë 45B268-023
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.000 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  2.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DV3477-101
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.500 LEK
  Shuma e kursyer 22%
  14.700 LEK
  Masa
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DM9077-108
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  28.900 LEK
  Masa
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y