TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Streçe

Për faqe

Streçe

Pročitajte

Streçet, nga një veshje që vishej më së shumti në shtëpi ose në palestër, dalëngadalë por me siguri sunduan rrugët e metropoleve botërore dhe u bënë një „must have“ në garderobën e çdo femre me stil. Dhe qëllimi i tyre ka ndryshuar plotësisht. Ato tani janë veshur në mënyrë të barabartë në variante lifestyle, teksa në kombinim me atlete dhe aksesorë ato janë bërë të pazëvëndësueshme në kombinimet „street style“ e atyre që vendosin trende. 

Streçet me printim, por gjithashtu më shumë variante klasike të brand-eve Nike dhe adidas janë një pjesë e pandashme e produkteve stil të Dyqanit Online Buzz. Këto janë disi modele jo tipike të krijuara për femrat që duken gjithmonë të bukura dhe i pëlqen të bien në sy. Kombinojini me Bluza, dhe në sezonet e ftohta me xhaketa, teksa kapelet dhe çantat e shpinës janë detaje që nuk duhet t'i përjashtoni.

Edhe pse veshja e streçeve me taka u bë një trend mbizotërues, ne do ju sugjeronim definitivisht atlete. Por jo atlete të zakonshme! Modelet Nike Air Max dhe Air Force, adidas Originals Superstar dhe Stan Smith, New Balance dhe Reebok – të gjithë këto atlete janë zgjedhja e duhur t'ju ndihmojë të dukeni bukur dhe të ndiheni mirë në lëkurën tuaj. Po, streçet janë kthyer në një alternativë trendi i xhinseve, kështu që ndihuni të lirë t'i vishni sa herë ju 'lodheni' nga variantet standarte.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
12 produkte
Sačuvano u omiljne
Streçe HD2350
2.400 LEK
Shuma e kursyer 50%
4.800 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Streçe DM6065-010
4.600 LEK
Shuma e kursyer 22%
5.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Streçe NF0A5584JK31
5.100 LEK
Shuma e kursyer 22%
6.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Streçe 114560-KK001
2.800 LEK
Shuma e kursyer 49%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Streçe DM4651-010
4.300 LEK
Shuma e kursyer 22%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Streçe DD5423-010
3.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
5.300 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Streçe H09426
2.200 LEK
Shuma e kursyer 50%
4.400 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Streçe CZ8528-010
4.400 LEK
Shuma e kursyer 23%
5.700 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Streçe CZ8622-010
3.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Streçe GN2842
2.400 LEK
Shuma e kursyer 50%
4.800 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Streçe CZ8530-010
4.100 LEK
Shuma e kursyer 23%
5.300 LEK
Masa
L
M
S
XS
Pročitajte

Streçet, nga një veshje që vishej më së shumti në shtëpi ose në palestër, dalëngadalë por me siguri sunduan rrugët e metropoleve botërore dhe u bënë një „must have“ në garderobën e çdo femre me stil. Dhe qëllimi i tyre ka ndryshuar plotësisht. Ato tani janë veshur në mënyrë të barabartë në variante lifestyle, teksa në kombinim me atlete dhe aksesorë ato janë bërë të pazëvëndësueshme në kombinimet „street style“ e atyre që vendosin trende. 

Streçet me printim, por gjithashtu më shumë variante klasike të brand-eve Nike dhe adidas janë një pjesë e pandashme e produkteve stil të Dyqanit Online Buzz. Këto janë disi modele jo tipike të krijuara për femrat që duken gjithmonë të bukura dhe i pëlqen të bien në sy. Kombinojini me Bluza, dhe në sezonet e ftohta me xhaketa, teksa kapelet dhe çantat e shpinës janë detaje që nuk duhet t'i përjashtoni.

Edhe pse veshja e streçeve me taka u bë një trend mbizotërues, ne do ju sugjeronim definitivisht atlete. Por jo atlete të zakonshme! Modelet Nike Air Max dhe Air Force, adidas Originals Superstar dhe Stan Smith, New Balance dhe Reebok – të gjithë këto atlete janë zgjedhja e duhur t'ju ndihmojë të dukeni bukur dhe të ndiheni mirë në lëkurën tuaj. Po, streçet janë kthyer në një alternativë trendi i xhinseve, kështu që ndihuni të lirë t'i vishni sa herë ju 'lodheni' nga variantet standarte.