në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Veshje

Për faqe

SALE

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
List: SALE
38 produkte
Sačuvano u omiljne
Bluza GN8451
4.100 LEK
Shuma e kursyer 37%
6.500 LEK
Masa
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
vlerësime
7
3.500 LEK
Shuma e kursyer 36%
5.500 LEK
Masa
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
Bluza 95B702-782
4.300 LEK
Shuma e kursyer 38%
6.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Streçe 45A438-023
1.400 LEK
Shuma e kursyer 52%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza 86J170-023
2.500 LEK
Shuma e kursyer 55%
5.500 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Bluza 45B205-X24
2.700 LEK
Shuma e kursyer 54%
5.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Kostum HK2817
5.500 LEK
Shuma e kursyer 37%
8.700 LEK
Masa
104
116
128
Sačuvano u omiljne
Bluza DJ5494-010
6.000 LEK
Shuma e kursyer 55%
13.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza HK0282
5.000 LEK
Shuma e kursyer 38%
8.000 LEK
Masa
140
152
164
Sačuvano u omiljne
Bluza 95B775-R2S
5.000 LEK
Shuma e kursyer 37%
7.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza 95B146-B55
3.200 LEK
Shuma e kursyer 54%
6.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza 45B714-023
4.500 LEK
Shuma e kursyer 38%
7.200 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
2.900 LEK
Shuma e kursyer 36%
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
4.100 LEK
Shuma e kursyer 37%
6.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
2.700 LEK
Shuma e kursyer 54%
5.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
2.300 LEK
Shuma e kursyer 53%
4.900 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
4.100 LEK
Shuma e kursyer 37%
6.500 LEK
Masa
140
152
164
Sačuvano u omiljne
Bluzë DQ3856-100
1.700 LEK
Shuma e kursyer 55%
3.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë DQ3856-471
1.700 LEK
Shuma e kursyer 55%
3.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë DO1814-010
1.900 LEK
Shuma e kursyer 55%
4.200 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë 95B242-B55
1.400 LEK
Shuma e kursyer 52%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë 45B268-023
1.400 LEK
Shuma e kursyer 52%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë 86J342-001
1.000 LEK
Shuma e kursyer 55%
2.200 LEK
Masa
4
5
6
7
Pročitajte

Ju do të bini dakord që garderoba me cilësi, trendi dhe urbane nuk është gjithmonë e lehtë për t’u gjetur, sidomos kur bëhet fjalë për variante “street style”. Duhet të jetë shumë e bukur që t’ju lë juve dhe të tjerëve pa frymë kudo që e merrni atë, por gjithashtu të jeni totalisht origjinalë, që t’ju dallojë nga turma. Garderoba e meshkujve dhe garderoba e femrave që korrespondojnë totalisht ne përshkrimin e dhënë më sipër është pjesë e ofertë së Dyqanit Online Buzz.  

Hoodi-et që edhe influencerat më të famshëm të botës nuk do t’i qëndronin indiferentë, bluza që janë goditëse, cilësi shumë e mire dhe ju bëjnë të ndiheni shumë mire në lëkurën tuaj dhe tuta të shkurtra që janë  cilësi e shijes dhe cilësisë së mire si pjesë e produkteve të Buzz, janë definitivisht një ndër veshjet që ju mund t’i vishni nga sezoni në sezon. Krijoni kombinimin perfekt të veshjeve nën firmën e Nike, Adidas ose Buzz dhe ju do të dukeni me një stil të paharrueshëm. 

Mos humbisni mundësinë të shikoni atletet që janë përfaqësimi i vërtetë i kulturës së atleteve! Modelet adidas Stan Smith do i japin një pamje ndryshe secilit nga kombinimeve tuaja “street style”, pavarësisht nëse ju keni si qëllim një variant për biznes, një stil sportive me një doze elegance ose e një varianti të përditshëm me një bluzë të veçantë. Dhe atletet Nike Air Max janë shumë efektive. Ato janë të lehta për t’u kombinuar dhe i gjeni në ngjyra të ndryshme, kështu që ato do ju ndihmojnë të vendosni një rregull të ri për modën duke i kombinuar me veshje të tjera. 

Erdhi koha për shpirtin e vërtetë të atleteve të hy në poret tuaja të përditshme dhe të gjejë një garderobë “must have” dhe atlete në Dyqanin Online Buzz që do shënojnë jo vetëm një, por çdo sezon që ju vendosni t’i merrni ato.