TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Veshje

Për faqe

SALE

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
meshkuj
unisex
te-rritur
List: SALE
81 produkte
Sačuvano u omiljne
Bluzë 216473-YS107
2.000 LEK
Shuma e kursyer 49%
3.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë HE4681
3.400 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë HC2131
3.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë HE9514
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë HC7187
3.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë HC4497
3.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë BZA221M812-01
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë BZA221M805-01
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë HE4718
3.400 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë BZA211M801-01
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë HE4682
3.400 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë HE4683
3.400 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë HF4775
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë HC7149
3.400 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë HC7151
3.400 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë HC7159
3.400 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë HC7158
3.400 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Pročitajte

Ju do të bini dakord që garderoba me cilësi, trendi dhe urbane nuk është gjithmonë e lehtë për t’u gjetur, sidomos kur bëhet fjalë për variante “street style”. Duhet të jetë shumë e bukur që t’ju lë juve dhe të tjerëve pa frymë kudo që e merrni atë, por gjithashtu të jeni totalisht origjinalë, që t’ju dallojë nga turma. Garderoba e meshkujve dhe garderoba e femrave që korrespondojnë totalisht ne përshkrimin e dhënë më sipër është pjesë e ofertë së Dyqanit Online Buzz.  

Hoodi-et që edhe influencerat më të famshëm të botës nuk do t’i qëndronin indiferentë, bluza që janë goditëse, cilësi shumë e mire dhe ju bëjnë të ndiheni shumë mire në lëkurën tuaj dhe tuta të shkurtra që janë  cilësi e shijes dhe cilësisë së mire si pjesë e produkteve të Buzz, janë definitivisht një ndër veshjet që ju mund t’i vishni nga sezoni në sezon. Krijoni kombinimin perfekt të veshjeve nën firmën e Nike, Adidas ose Buzz dhe ju do të dukeni me një stil të paharrueshëm. 

Mos humbisni mundësinë të shikoni atletet që janë përfaqësimi i vërtetë i kulturës së atleteve! Modelet adidas Stan Smith do i japin një pamje ndryshe secilit nga kombinimeve tuaja “street style”, pavarësisht nëse ju keni si qëllim një variant për biznes, një stil sportive me një doze elegance ose e një varianti të përditshëm me një bluzë të veçantë. Dhe atletet Nike Air Max janë shumë efektive. Ato janë të lehta për t’u kombinuar dhe i gjeni në ngjyra të ndryshme, kështu që ato do ju ndihmojnë të vendosni një rregull të ri për modën duke i kombinuar me veshje të tjera. 

Erdhi koha për shpirtin e vërtetë të atleteve të hy në poret tuaja të përditshme dhe të gjejë një garderobë “must have” dhe atlete në Dyqanin Online Buzz që do shënojnë jo vetëm një, por çdo sezon që ju vendosni t’i merrni ato.