në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Air Force 1 '07
NIKE Atlete Air Force 1 '07
NIKE Atlete Air Force 1 '07
NIKE Atlete Air Force 1 '07
NIKE Atlete Air Force 1 '07
NIKE Atlete Air Force 1 '07
NIKE Atlete Air Force 1 '07
NIKE Atlete Air Force 1 '07
NIKE Atlete Air Force 1 '07
NIKE Atlete Air Force 1 '07
NIKE

NIKE Atlete Air Force 1 '07

Kodi i artikullit: DD8959-100
15.900 LEK
15.900 LEK
15.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Shkëlqimi vazhdon në atletet Lifestyle për femra Nike Air Force 1 '07 LX, një ikonë basketbolli me një ndryshim të kohës në atë që dini më mirë: lëkura cilësore, ngjyra të fuqishme dhe dizajn të përsosur që vihet re. Duke debutuar në vitin 1982 si një gjë e domosdoshme në fushën e basketbollit, Air Force 1 u bënë të njohura dhe të përshtatshme për përdorim të përditshëm nga të gjithë në vitet '90. Air Force 1 është bërë një atlete ikonë në mbarë botën, me një ndikim të madh në modë, kulturë, sport dhe muzikë. Shtresat prej lëkure, të qepura në pjesën e sipërme shtojnë stilin vintage, qëndrueshmërinë dhe mbështetjen e duhur në këmbët tuaja. Shtresa me mbushje Nike Air ofron lehtësi dhe rehati gjatë gjithë ditës. Logoja Nike nxjerr në pah cilësinë, stilin dhe origjinalitetin e markës suaj të preferuar duke ja bërë të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme mundësojnë ajrosje optimale në mënyrë që këmbët të qëndrojnë të thata dhe të freskëta, ndërsa profili i cekët jep një pamje të bukur me linja të pastra. Tabani i gomës siguron kapje të shkëlqyer në të gjitha terrenet për tju dhënë kështu një hap të sigurt.

Specifikimet:

 • Atlete Lifestyle për femra
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Shtresë e mesme me shkumë
 • Panel ajrimi në pjesën e sipërme
 • Njësi Nike Air
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.000 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Bluza CW4298-623
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  15.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DQ5860-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  13.500 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete DX9176-001
  13.500 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FV6603-100
  14.500 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FD2196-101
  13.500 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete BBW550BT
  15.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 393771-06
  15.900 LEK
  Masa
  36
  37
  38
  38.5
  39
  40
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB9892-200
  20.500 LEK
  Masa
  6.5
  8
  8.5