TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Produkte
Për faqe

AIR MAX

AIR MAX

Sezoni i Nike Air Max në dyqanin tonë online sjell për ju  ngjyrat mbresëlënëse në siluetat e njohura, por edhe variantet klasike që janë një zgjedhje e përjetshme.

Nike Air Max 90, 95, 270, 2021, 2090 dhe modele të tjera Air Max janë të domosdoshëm në koleksionet e shumë adhuruesve të atleteve dhe mund të porositen online.

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Koleksionet
Çmimi
List: AIR MAX
40 produkte

AIR MAX

Sezoni i Nike Air Max në dyqanin tonë online sjell për ju  ngjyrat mbresëlënëse në siluetat e njohura, por edhe variantet klasike që janë një zgjedhje e përjetshme.

Nike Air Max 90, 95, 270, 2021, 2090 dhe modele të tjera Air Max janë të domosdoshëm në koleksionet e shumë adhuruesve të atleteve dhe mund të porositen online.

Sačuvano u omiljne
Atlete DJ3624-001
13.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.500 LEK
Masa
10
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DC9410-001
20.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
25.400 LEK
Masa
10
11
12
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ4652-005
17.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
21.600 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DH9738-004
14.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.000 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DQ0968-001
17.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.400 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DC4025-100
16.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
20.100 LEK
Masa
6
6.5
7
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DC9450-001
17.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM3080-100
15.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
22.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete AH8050-100
Moške modne superge
17.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.400 LEK
Masa
10
10.5
11
11.5
12
12.5
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete AH8050-005
17.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.400 LEK
Masa
10
10.5
11
11.5
12
12.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 943345-107
15.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
22.400 LEK
Masa
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DD1646-025
8.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.400 LEK
Masa
10C
6C
7C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Atlete CN8490-001
12.500 LEK
Shuma e kursyer 40%
20.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ4652-103
15.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
21.600 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete CW7306-001
Moške modne superge
17.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.400 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5