në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Atlete

Për faqe

Atlete

Pročitajte

Dilni nga korniza standarte dhe e zakonshme teksa blini atlete. Bëhet fjalë për atlete që mund të përfshijnë të gjithë kobinimet tuaja të stilit urban dhe të bëhen si reference nëvariantet e trendeve lifestyle. Ato janë ideale për të bërë çdo stil interesant dhe pak të pazakonshëm, dhe t’ju dallojnë kudo nga të tjerët.

Si një mbështetës i kulturës së vërtetë të atleteve, dyqani Online Buzz dallon me oferta më shumë se befasuese të atleteve. Bashkë me modelet që ne jemi shumë krenarë dallojnë adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat janë të adhuruara dhe veshur nga yjet më të famshëm të botës.

Në varësi të tendencave, atletet e meshkujve dhe femrave mund të vishen me pallto, me streçe, funde, pantallona, por janë varianti më i pranueshëm sportiv urban. Hoodie-t janë si veshja kryesore në garderobën e influencerave më të famshëm dhe yjeve të hip-hop, ashtu si të pandashme në garderobën e adhurueve të atleteve, dhe ju gjithashtu s’duhet t’i hiqni nga e juaja. Stili unik i rrugës nuk mund të largojë xhaketat nga produktet e Buzz, sepse bashkë me atletet bëjnë kombinimin perfekt që menjëherë kthehet në trend në botën e modës.

Bëhuni trima, vishni atlete dhe veshje “must have” dhe bëhuni pjesë e Buzz Crew që thyen çdo limit në botën e modës!

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
205 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FB9892-200
20.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
25.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FD2196-100
12.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.100 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DX9176-106
12.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.500 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DD1869-113
15.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DC0774-080
15.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.900 LEK
Masa
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CI0919-116
15.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.900 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U997RBB
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IF2740
8.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
17.400 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IG0483
11.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
23.200 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete IF8069
8.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
17.400 LEK
Masa
10
11
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete ID6809
8.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
17.400 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete ID4655
8.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
17.400 LEK
Masa
10
10-
11
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CT302LM
12.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.900 LEK
Masa
4
5
5.5
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CT302LT
12.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.900 LEK
Masa
4
5
5.5
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 390647-03
12.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.900 LEK
Masa
36
37
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 392495-01
13.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
17.400 LEK
Masa
36
37
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1203A280-251
17.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
21.800 LEK
Masa
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DH7004-101
18.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DJ9946-107
17.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
21.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DD8959-115
15.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete BQ6472-504
17.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
21.900 LEK
Masa
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U327LZ
Prosecna ocena:
vlerësime
1
12.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.900 LEK
Masa
10
11
5
6.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U327LX
Prosecna ocena:
vlerësime
1
12.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.900 LEK
Masa
10
11
7
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IF7683
9.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
18.900 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6-
Pročitajte

Dilni nga korniza standarte dhe e zakonshme teksa blini atlete. Bëhet fjalë për atlete që mund të përfshijnë të gjithë kobinimet tuaja të stilit urban dhe të bëhen si reference nëvariantet e trendeve lifestyle. Ato janë ideale për të bërë çdo stil interesant dhe pak të pazakonshëm, dhe t’ju dallojnë kudo nga të tjerët.

Si një mbështetës i kulturës së vërtetë të atleteve, dyqani Online Buzz dallon me oferta më shumë se befasuese të atleteve. Bashkë me modelet që ne jemi shumë krenarë dallojnë adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat janë të adhuruara dhe veshur nga yjet më të famshëm të botës.

Në varësi të tendencave, atletet e meshkujve dhe femrave mund të vishen me pallto, me streçe, funde, pantallona, por janë varianti më i pranueshëm sportiv urban. Hoodie-t janë si veshja kryesore në garderobën e influencerave më të famshëm dhe yjeve të hip-hop, ashtu si të pandashme në garderobën e adhurueve të atleteve, dhe ju gjithashtu s’duhet t’i hiqni nga e juaja. Stili unik i rrugës nuk mund të largojë xhaketat nga produktet e Buzz, sepse bashkë me atletet bëjnë kombinimin perfekt që menjëherë kthehet në trend në botën e modës.

Bëhuni trima, vishni atlete dhe veshje “must have” dhe bëhuni pjesë e Buzz Crew që thyen çdo limit në botën e modës!