TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Blog

09.
Mar
2022
Blog
Hi Buzzers! Unë quhem Nina Retar dhe kam përgatitur sërish një blog të ri për ju. Nike Huarache është një model legjendare, i cili sapo festoi 30 vjetorin e tij. E pash për herë të parë modelin në fillim të adoleshencës kur pashë The Prince of Bel-Air, ku Will Smith tronditi rrjetin me modelin e ri Nike.