në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Pajisje

Për faqe

Pajisje

Pročitajte

Nuk është thënë pa arsye që aksesorët e vërtetë mund të çojnë në një nivel tjetër çdo kombinim veshjesh. Kjo është arsyeja pse ato duhet të zgjidhen me kujdes, sepse çdo gabim mund të sjellë një “dalje huq”. Kjo bën përjashtim gjithsesi në aksesorët nga Dyqani Online Buzz sepse nuk ka dështim me to. Ato janë zgjedhur që çdo klient të gjejë aksesorët që i përshtaten atyre, aksesorët e meshkujve, detajet e modës së femrave, dhe aksesorët që janë të përballueshëm nga të gjithë, do të bëhen shpejt pjesë e juaja dhe nuk do t’i ndani nga vetja. Kapelet Snapback janë gjithashtu një detaj me të cilin nuk ka dështim në çdo kombinim të “street style” teksa çorapet shumëngjyrëshe janë më shumë se një aksesor interesant nëse i vishni me atletet dhe veshjet e duhura. Dhe kapelet mund të qëndrojnë në mënyrë fenomenale dhe të çojnë në tjetër nivel kombinimin tuaj të rrobave, kështu që zgjidhini me kujdes të veçantë.

Nëse ju nuk dini se cili kombinim rrobash është më i miri për t’u kombinuar me aksesorët që gjeni tek ne, hidhini një sy se si i kanë kombinuar influencers dhe blogerat tanë, Kur vjen puna tek detajet e modës, ju jeni të lejuar të jeni “fëmijët e mëdhenj” dhe të luani. Në të njëjtën kohë, mos harroni që të gjithë aksesorët nga Buzz janë të veshur me shumë vetëbesim, në variante që do të theksojnë më shumë fuqinë tënde prej stilisti.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
92 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele 10813035
3.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele 101-0392-BLK
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele 101-0381-WHI
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele NF0A3SH3I0J1
3.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele FD5186-010
4.400 LEK
Masa
M/L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele 101-0389-BLK
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele 101-0384-BLK
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele IB9196
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Masa
OSFM
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele 101-0388-BLK
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele 101-0381-BLK
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Kapele 943092-294
2.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele NF0A3SH3JK31
3.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele DC3988-011
3.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele CW6410-687
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Kapele 943092-451
2.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Kapele 943092-100
2.800 LEK
Pročitajte

Nuk është thënë pa arsye që aksesorët e vërtetë mund të çojnë në një nivel tjetër çdo kombinim veshjesh. Kjo është arsyeja pse ato duhet të zgjidhen me kujdes, sepse çdo gabim mund të sjellë një “dalje huq”. Kjo bën përjashtim gjithsesi në aksesorët nga Dyqani Online Buzz sepse nuk ka dështim me to. Ato janë zgjedhur që çdo klient të gjejë aksesorët që i përshtaten atyre, aksesorët e meshkujve, detajet e modës së femrave, dhe aksesorët që janë të përballueshëm nga të gjithë, do të bëhen shpejt pjesë e juaja dhe nuk do t’i ndani nga vetja. Kapelet Snapback janë gjithashtu një detaj me të cilin nuk ka dështim në çdo kombinim të “street style” teksa çorapet shumëngjyrëshe janë më shumë se një aksesor interesant nëse i vishni me atletet dhe veshjet e duhura. Dhe kapelet mund të qëndrojnë në mënyrë fenomenale dhe të çojnë në tjetër nivel kombinimin tuaj të rrobave, kështu që zgjidhini me kujdes të veçantë.

Nëse ju nuk dini se cili kombinim rrobash është më i miri për t’u kombinuar me aksesorët që gjeni tek ne, hidhini një sy se si i kanë kombinuar influencers dhe blogerat tanë, Kur vjen puna tek detajet e modës, ju jeni të lejuar të jeni “fëmijët e mëdhenj” dhe të luani. Në të njëjtën kohë, mos harroni që të gjithë aksesorët nga Buzz janë të veshur me shumë vetëbesim, në variante që do të theksojnë më shumë fuqinë tënde prej stilisti.