në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Këpucë

Për faqe

NEW

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
List: NEW
78 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Shapka DX4816-001
6.700 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Shapka DX4816-100
6.700 LEK
Masa
10
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Shapka DX4816-202
6.700 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GY3558
10.900 LEK
Masa
10
10.5
11
11.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete HQ6912
14.400 LEK
Masa
4-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete IE0876
14.400 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U327MA
13.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U327SD
13.900 LEK
Masa
10
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FN6326-100
16.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FN6345-001
17.500 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete FD0736-100
15.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka IF3567
7.800 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Shapka GX1979
6.600 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Shapka GX7064
6.600 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Shapka IF3575
7.200 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Shapka IF3576
7.200 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 206340-4FK
7.300 LEK
Masa
M10-W12
M11
M8-W10
M9-W11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 207988-76M
9.600 LEK
Masa
M4-W6
M5-W7
M6-W8
M7-W9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 207521-2Y2
8.400 LEK
Masa
M5-W7
M6-W8
M7-W9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 207988-100
9.600 LEK
Masa
M4-W6
M5-W7
M6-W8
M7-W9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 207937-6TY
8.400 LEK
Masa
M4-W6
M5-W7
M6-W8
M7-W9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 208170-76O
7.200 LEK
Masa
M4-W6
M5-W7
M6-W8
M7-W9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 207988-2DS
9.600 LEK
Masa
M4-W6
M5-W7
M6-W8
M7-W9
Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.