në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Veshje

Për faqe

Veshje

Pročitajte

Ju do të bini dakord që garderoba me cilësi, trendi dhe urbane nuk është gjithmonë e lehtë për t’u gjetur, sidomos kur bëhet fjalë për variante “street style”. Duhet të jetë shumë e bukur që t’ju lë juve dhe të tjerëve pa frymë kudo që e merrni atë, por gjithashtu të jeni totalisht origjinalë, që t’ju dallojë nga turma. Garderoba e meshkujve dhe garderoba e femrave që korrespondojnë totalisht ne përshkrimin e dhënë më sipër është pjesë e ofertë së Dyqanit Online Buzz.  

Hoodi-et që edhe influencerat më të famshëm të botës nuk do t’i qëndronin indiferentë, bluza që janë goditëse, cilësi shumë e mire dhe ju bëjnë të ndiheni shumë mire në lëkurën tuaj dhe tuta të shkurtra që janë  cilësi e shijes dhe cilësisë së mire si pjesë e produkteve të Buzz, janë definitivisht një ndër veshjet që ju mund t’i vishni nga sezoni në sezon. Krijoni kombinimin perfekt të veshjeve nën firmën e Nike, Adidas ose Buzz dhe ju do të dukeni me një stil të paharrueshëm. 

Mos humbisni mundësinë të shikoni atletet që janë përfaqësimi i vërtetë i kulturës së atleteve! Modelet adidas Stan Smith do i japin një pamje ndryshe secilit nga kombinimeve tuaja “street style”, pavarësisht nëse ju keni si qëllim një variant për biznes, një stil sportive me një doze elegance ose e një varianti të përditshëm me një bluzë të veçantë. Dhe atletet Nike Air Max janë shumë efektive. Ato janë të lehta për t’u kombinuar dhe i gjeni në ngjyra të ndryshme, kështu që ato do ju ndihmojnë të vendosni një rregull të ri për modën duke i kombinuar me veshje të tjera. 

Erdhi koha për shpirtin e vërtetë të atleteve të hy në poret tuaja të përditshme dhe të gjejë një garderobë “must have” dhe atlete në Dyqanin Online Buzz që do shënojnë jo vetëm një, por çdo sezon që ju vendosni t’i merrni ato.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
94 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Bluza FB8338-010
19.300 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza FN4164-063
19.300 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza FB5110-133
13.600 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DQ5761-346
9.000 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Bluza FB8338-110
19.300 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Bluza FB8338-063
19.300 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DQ5858-346
9.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza IN5129
16.000 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza IJ9762
8.700 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza IC5230
5.100 LEK
Shuma e kursyer 50%
10.200 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Bluza CW4298-272
12.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
17.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DV7806-901
9.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.600 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza HM1695
5.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
10.900 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DV1996-612
5.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
11.200 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza HL9055
6.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
13.100 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DQ5860-010
9.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza NF0A4M7CN3N1
8.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
12.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Bluza CW4298-602
12.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
17.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza NF0A4M7CJK31
8.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
12.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Bluza CW4298-623
12.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
17.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DQ6224-010
9.000 LEK
Shuma e kursyer 50%
18.000 LEK
Masa
L
M
S
XS
Pročitajte

Ju do të bini dakord që garderoba me cilësi, trendi dhe urbane nuk është gjithmonë e lehtë për t’u gjetur, sidomos kur bëhet fjalë për variante “street style”. Duhet të jetë shumë e bukur që t’ju lë juve dhe të tjerëve pa frymë kudo që e merrni atë, por gjithashtu të jeni totalisht origjinalë, që t’ju dallojë nga turma. Garderoba e meshkujve dhe garderoba e femrave që korrespondojnë totalisht ne përshkrimin e dhënë më sipër është pjesë e ofertë së Dyqanit Online Buzz.  

Hoodi-et që edhe influencerat më të famshëm të botës nuk do t’i qëndronin indiferentë, bluza që janë goditëse, cilësi shumë e mire dhe ju bëjnë të ndiheni shumë mire në lëkurën tuaj dhe tuta të shkurtra që janë  cilësi e shijes dhe cilësisë së mire si pjesë e produkteve të Buzz, janë definitivisht një ndër veshjet që ju mund t’i vishni nga sezoni në sezon. Krijoni kombinimin perfekt të veshjeve nën firmën e Nike, Adidas ose Buzz dhe ju do të dukeni me një stil të paharrueshëm. 

Mos humbisni mundësinë të shikoni atletet që janë përfaqësimi i vërtetë i kulturës së atleteve! Modelet adidas Stan Smith do i japin një pamje ndryshe secilit nga kombinimeve tuaja “street style”, pavarësisht nëse ju keni si qëllim një variant për biznes, një stil sportive me një doze elegance ose e një varianti të përditshëm me një bluzë të veçantë. Dhe atletet Nike Air Max janë shumë efektive. Ato janë të lehta për t’u kombinuar dhe i gjeni në ngjyra të ndryshme, kështu që ato do ju ndihmojnë të vendosni një rregull të ri për modën duke i kombinuar me veshje të tjera. 

Erdhi koha për shpirtin e vërtetë të atleteve të hy në poret tuaja të përditshme dhe të gjejë një garderobë “must have” dhe atlete në Dyqanin Online Buzz që do shënojnë jo vetëm një, por çdo sezon që ju vendosni t’i merrni ato.