në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Këpucë

Për faqe

Këpucë

Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
meshkuj
unisex
te-rritur
290 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete HF4298-100
14.600 LEK
Shuma e kursyer 15%
17.200 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FN5214-141
16.100 LEK
Shuma e kursyer 15%
18.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FQ4296-101
13.500 LEK
Shuma e kursyer 15%
15.900 LEK
Masa
10
10.5
12
12.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FQ1759-104
19.500 LEK
Shuma e kursyer 15%
22.900 LEK
Masa
10
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FD5131-200
9.400 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete MR530RB
Prosecna ocena:
vlerësime
1
11.800 LEK
Shuma e kursyer 15%
13.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IE3437
12.200 LEK
Shuma e kursyer 15%
14.400 LEK
Masa
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IF3817
11.200 LEK
Shuma e kursyer 15%
13.200 LEK
Masa
10
10-
7
7-
8
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 396464-07
9.300 LEK
Shuma e kursyer 15%
10.900 LEK
Masa
40.5
41
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 396425-01
14.400 LEK
Shuma e kursyer 15%
16.900 LEK
Masa
40.5
41
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 390776-24
12.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
14.900 LEK
Masa
40.5
41
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1203A383-023
15.200 LEK
Shuma e kursyer 15%
17.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 100074325
8.200 LEK
Shuma e kursyer 15%
9.600 LEK
Masa
10
10.5
11.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete FJ4170-002
14.900 LEK
Shuma e kursyer 15%
17.500 LEK
Masa
10
10.5
11
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ4619-001
17.900 LEK
Shuma e kursyer 15%
21.100 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ4617-001
15.200 LEK
Shuma e kursyer 15%
17.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete FJ4146-103
13.500 LEK
Shuma e kursyer 15%
15.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete FJ4146-102
13.500 LEK
Shuma e kursyer 15%
15.900 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DV0833-102
13.500 LEK
Shuma e kursyer 15%
15.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FJ2589-200
17.900 LEK
Shuma e kursyer 15%
21.100 LEK
Masa
10
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FB1396-071
14.000 LEK
Shuma e kursyer 15%
16.500 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DZ4353-006
15.200 LEK
Shuma e kursyer 15%
17.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DZ3544-600
19.000 LEK
Shuma e kursyer 15%
22.400 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DV0831-107
13.500 LEK
Shuma e kursyer 15%
15.900 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.