në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Bluza

Për faqe

Bluza

Pročitajte

Asnjëherë më parë veshjet street style nuk kanë marrë kaq shumë vëmendje! Është e mjaftueshme për disa inspirues trendesh që t’i marrin ato dhe të bien në dashuri me modelet off-duty në të njëjtën kohë. Ky është pikërisht rasti, sepse elementët më goditës të stilit “off- duty” janë pa dyshim hoodie-t për meshkuj dhe për femra.

Duhet të luash pak që ti bësh hoodie-t një nga veshjet që ne dashurojmë dhe që na bëjnë të jemi gjithmonë të lumtur sa herë që i veshim. Ne zakonisht I zgjedhim ato në periudhën e udhëtimeve, për të cilën kemi pak veshje të përshtatshme, teksa ne tërhiqemi nga modele që nuk mund të klasifikohen si standarte. Ky është pikërisht rasti me produktet që gjeni në Dyqanin Online Buzz.

Influencerat e famshëm po garojnë për të na prezantuar me mënyra të reja dhe origjinale se si ne duhet të vishemi. Rreziku ja vlen totalisht për t’u ndërmarrë që origjinaliteti të jetë i vlerësuar, kështu që hoodie-t që i gjeni në Buzz mund të vishen me atlete – një element kyç i një perandorie mode atletesh. Modelet e famshme adidas Originals Superstar, Force dhe Stan Smith, ose variantet Nike Air Jordan, bashkë me basketball hoodies me logon e njohur Jordan e vendosur në mënyrë të përkryer, bëjnë pjesë në  veshjet “it” të zotëruar nga fansat e vërtetë të basketbollit.

Vishini ato poshtë xhupit tuaj dhe ndihuni të fuqishëm në veshje që konsiderohen si drejtuesi absolut i varianteve street style.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
meshkuj
unisex
te-rritur
49 produkte
Sačuvano u omiljne
Bluza DV0537-070
17.900 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DV9392-010
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DQ4884-010
15.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DQ7466-206
8.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DV1597-325
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DV1597-010
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza NP0A4GJDNS51
12.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza NP0A4GJD0411
12.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza NF00AHJYLA91
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Pročitajte

Asnjëherë më parë veshjet street style nuk kanë marrë kaq shumë vëmendje! Është e mjaftueshme për disa inspirues trendesh që t’i marrin ato dhe të bien në dashuri me modelet off-duty në të njëjtën kohë. Ky është pikërisht rasti, sepse elementët më goditës të stilit “off- duty” janë pa dyshim hoodie-t për meshkuj dhe për femra.

Duhet të luash pak që ti bësh hoodie-t një nga veshjet që ne dashurojmë dhe që na bëjnë të jemi gjithmonë të lumtur sa herë që i veshim. Ne zakonisht I zgjedhim ato në periudhën e udhëtimeve, për të cilën kemi pak veshje të përshtatshme, teksa ne tërhiqemi nga modele që nuk mund të klasifikohen si standarte. Ky është pikërisht rasti me produktet që gjeni në Dyqanin Online Buzz.

Influencerat e famshëm po garojnë për të na prezantuar me mënyra të reja dhe origjinale se si ne duhet të vishemi. Rreziku ja vlen totalisht për t’u ndërmarrë që origjinaliteti të jetë i vlerësuar, kështu që hoodie-t që i gjeni në Buzz mund të vishen me atlete – një element kyç i një perandorie mode atletesh. Modelet e famshme adidas Originals Superstar, Force dhe Stan Smith, ose variantet Nike Air Jordan, bashkë me basketball hoodies me logon e njohur Jordan e vendosur në mënyrë të përkryer, bëjnë pjesë në  veshjet “it” të zotëruar nga fansat e vërtetë të basketbollit.

Vishini ato poshtë xhupit tuaj dhe ndihuni të fuqishëm në veshje që konsiderohen si drejtuesi absolut i varianteve street style.