në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Produkte
Për faqe

AIR MAX

AIR MAX

Sezoni i Nike Air Max në dyqanin tonë online sjell për ju  ngjyrat mbresëlënëse në siluetat e njohura, por edhe variantet klasike që janë një zgjedhje e përjetshme.

Nike Air Max 90, 95, 270, 2021, 2090 dhe modele të tjera Air Max janë të domosdoshëm në koleksionet e shumë adhuruesve të atleteve dhe mund të porositen online.

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
List: AIR MAX
19 produkte

AIR MAX

Sezoni i Nike Air Max në dyqanin tonë online sjell për ju  ngjyrat mbresëlënëse në siluetat e njohura, por edhe variantet klasike që janë një zgjedhje e përjetshme.

Nike Air Max 90, 95, 270, 2021, 2090 dhe modele të tjera Air Max janë të domosdoshëm në koleksionet e shumë adhuruesve të atleteve dhe mund të porositen online.

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FN7786-001
9.500 LEK
Shuma e kursyer 40%
15.900 LEK
Masa
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FJ4660-001
9.000 LEK
Shuma e kursyer 50%
17.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DV1968-100
9.300 LEK
Shuma e kursyer 50%
18.500 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DZ5630-001
8.000 LEK
Shuma e kursyer 50%
15.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DX4734-001
10.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
20.900 LEK
Masa
3.5Y
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete DH9388-101
Prosecna ocena:
vlerësime
1
7.100 LEK
Shuma e kursyer 60%
17.800 LEK
Masa
5.5Y
6.5Y
6Y
7Y