TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Atlete

Për faqe

Atlete

Pročitajte

Dilni nga korniza standarte dhe e zakonshme teksa blini atlete. Bëhet fjalë për atlete që mund të përfshijnë të gjithë kobinimet tuaja të stilit urban dhe të bëhen si reference nëvariantet e trendeve lifestyle. Ato janë ideale për të bërë çdo stil interesant dhe pak të pazakonshëm, dhe t’ju dallojnë kudo nga të tjerët.

Si një mbështetës i kulturës së vërtetë të atleteve, dyqani Online Buzz dallon me oferta më shumë se befasuese të atleteve. Bashkë me modelet që ne jemi shumë krenarë dallojnë adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat janë të adhuruara dhe veshur nga yjet më të famshëm të botës.

Në varësi të tendencave, atletet e meshkujve dhe femrave mund të vishen me pallto, me streçe, funde, pantallona, por janë varianti më i pranueshëm sportiv urban. Hoodie-t janë si veshja kryesore në garderobën e influencerave më të famshëm dhe yjeve të hip-hop, ashtu si të pandashme në garderobën e adhurueve të atleteve, dhe ju gjithashtu s’duhet t’i hiqni nga e juaja. Stili unik i rrugës nuk mund të largojë xhaketat nga produktet e Buzz, sepse bashkë me atletet bëjnë kombinimin perfekt që menjëherë kthehet në trend në botën e modës.

Bëhuni trima, vishni atlete dhe veshje “must have” dhe bëhuni pjesë e Buzz Crew që thyen çdo limit në botën e modës!

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
250 produkte
Sačuvano u omiljne
Atlete W5740GVC
12.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.600 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete MS237EA
10.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
12.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete GX8665
18.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
23.200 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete GW0593
12.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.000 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete 1201A464-022
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Masa
10
11
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM1023-001
16.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
20.900 LEK
Masa
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DA8021-161
10.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.400 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete CW1588-100
9.900 LEK
Masa
1.5Y
11C
12.5C
12C
13C
1Y
2.5Y
3Y
Pročitajte

Dilni nga korniza standarte dhe e zakonshme teksa blini atlete. Bëhet fjalë për atlete që mund të përfshijnë të gjithë kobinimet tuaja të stilit urban dhe të bëhen si reference nëvariantet e trendeve lifestyle. Ato janë ideale për të bërë çdo stil interesant dhe pak të pazakonshëm, dhe t’ju dallojnë kudo nga të tjerët.

Si një mbështetës i kulturës së vërtetë të atleteve, dyqani Online Buzz dallon me oferta më shumë se befasuese të atleteve. Bashkë me modelet që ne jemi shumë krenarë dallojnë adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat janë të adhuruara dhe veshur nga yjet më të famshëm të botës.

Në varësi të tendencave, atletet e meshkujve dhe femrave mund të vishen me pallto, me streçe, funde, pantallona, por janë varianti më i pranueshëm sportiv urban. Hoodie-t janë si veshja kryesore në garderobën e influencerave më të famshëm dhe yjeve të hip-hop, ashtu si të pandashme në garderobën e adhurueve të atleteve, dhe ju gjithashtu s’duhet t’i hiqni nga e juaja. Stili unik i rrugës nuk mund të largojë xhaketat nga produktet e Buzz, sepse bashkë me atletet bëjnë kombinimin perfekt që menjëherë kthehet në trend në botën e modës.

Bëhuni trima, vishni atlete dhe veshje “must have” dhe bëhuni pjesë e Buzz Crew që thyen çdo limit në botën e modës!