TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Shkëlqe përsëri këtë verë në modelet e markave Nike, adidas, Reebok, Champion, Puma sepse për ty kemi një ofertë
që është një trend absolut jo vetëm në stilin retro, por edhe në edicionet e modës urbane gjatë gjithë sezonit

A jeni gati të kompletoni koleksionin tuaj të atlete me siluetat më të kërkuara për momentin?
Shikoni ofertën e modeleve NIKE AIR FORCE 1 '07 LXX, adidas SUPERSTAR, PUMA Mayze Glow dhe NIKE AIR MAX TERRASCAPE 90 që kemi zgjedhur për ju.

Je lodhur nga situata aktuale në gardërobë? Mos u shqetësoni, koleksioni i ri sapo ka ardhur! Përditësoni gardërobën tuaj me tendencat aktuale të atleteve, rifreskoni kombinimet tuaja të veshjeve me modelet e stilit urban.
Me prerje komode dhe ngjyra tërheqëse, kompletoni çdo veshje duke e kombinuar edhe me aksesorë. Zgjidhni të preferuarat tuaja për sezonin e ardhshëm dhe porositni ato online.


BUZZ CREW