TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

LATEST ON BUZZ CREW

09.
Mar
2022
Blog
Hi Buzzers! Unë quhem Nina Retar dhe kam përgatitur sërish një blog të ri për ju. Nike Huarache është një model legjendare, i cili sapo festoi 30 vjetorin e tij. E pash për herë të par&eum...
15.
Dec
2021
Blog
10.
Nov
2021
Blog
Përshëndetje miq, Po ju shkruaj nga Lubjana, kryeqyteti i Sllovenisë, i ashquajtur vendi i showbiznes. Lubjanën shpesh e krahasojnë me Berlinin pasi është e vogël, por e larmishme dhe e gjallë. Një a...

@BUZZSNEAKERSTATION