në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Xhupa

Për faqe

Xhupa

Pročitajte

Kur bëhet fjalë për të pastruar garderobën, dihet se cila veshje është prioritet në listë – xhaketat. Ato janë kryefjala wdo sezon veror dhe dimri, kështu që nuk ka kufij për dizanjet e tyre. Xhaketat për meshkuj dhe xhaketat për femra janë pjesë e produkteve të Dyqanit Online Buzz, i cili është i adhurueshëm. Secili model është plotësisht autentik, goditës, trendi dhe i njohur, kështu që është plotësisht e qartë pse është kaq e vështirë t'i rezistosh atyre.

Modelet e xhaketae nga produktet e Buzz mbajnë firmën e brand-eve Nike dhe Adidas. Sillini ato sipas asaj që diktojnë yjet e 'street style', sepse hoodies dhe trikot me mëngë të gjata i përshtaten në mënyrë të përkryer me to, teksa detajet fantastike, por gjithashtu edhe si pjesë plotësuese e veshjes tuaj, mund të jenë atletet fenomenale nga brand-et më të njohura në botë. Aksesori i duhur për të plotësuarkombinimin e veshjeve tuaja mund të jenë kapelet, por gjithashtu edhe çantat e shpinës.

Xhaketat praktike dhe urbane që janë pjesë e Dyqanit Online Buzz do ju vendosin shumë shpejt në hartën e anëtarëve fashion e 'Buzz Crew', dhe ky është një titull që nuk fitohet lehtësisht.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
19 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa FB8732-386
12.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
25.000 LEK
Masa
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa FB5088-340
18.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
37.700 LEK
Masa
M
S
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa FN0368-386
22.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
45.200 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa FB8732-010
12.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
25.000 LEK
Masa
M
S
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa FB8729-010
20.400 LEK
Shuma e kursyer 50%
40.800 LEK
Masa
M
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa FB7672-133
9.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
19.700 LEK
Masa
L
M
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa FB7670-010
24.200 LEK
Shuma e kursyer 50%
48.300 LEK
Masa
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa FB7672-010
9.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
19.700 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa HM2612
7.300 LEK
Shuma e kursyer 50%
14.500 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pročitajte

Kur bëhet fjalë për të pastruar garderobën, dihet se cila veshje është prioritet në listë – xhaketat. Ato janë kryefjala wdo sezon veror dhe dimri, kështu që nuk ka kufij për dizanjet e tyre. Xhaketat për meshkuj dhe xhaketat për femra janë pjesë e produkteve të Dyqanit Online Buzz, i cili është i adhurueshëm. Secili model është plotësisht autentik, goditës, trendi dhe i njohur, kështu që është plotësisht e qartë pse është kaq e vështirë t'i rezistosh atyre.

Modelet e xhaketae nga produktet e Buzz mbajnë firmën e brand-eve Nike dhe Adidas. Sillini ato sipas asaj që diktojnë yjet e 'street style', sepse hoodies dhe trikot me mëngë të gjata i përshtaten në mënyrë të përkryer me to, teksa detajet fantastike, por gjithashtu edhe si pjesë plotësuese e veshjes tuaj, mund të jenë atletet fenomenale nga brand-et më të njohura në botë. Aksesori i duhur për të plotësuarkombinimin e veshjeve tuaja mund të jenë kapelet, por gjithashtu edhe çantat e shpinës.

Xhaketat praktike dhe urbane që janë pjesë e Dyqanit Online Buzz do ju vendosin shumë shpejt në hartën e anëtarëve fashion e 'Buzz Crew', dhe ky është një titull që nuk fitohet lehtësisht.