në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Veshje

Për faqe

Veshje

Pročitajte

Ju do të bini dakord që garderoba me cilësi, trendi dhe urbane nuk është gjithmonë e lehtë për t’u gjetur, sidomos kur bëhet fjalë për variante “street style”. Duhet të jetë shumë e bukur që t’ju lë juve dhe të tjerëve pa frymë kudo që e merrni atë, por gjithashtu të jeni totalisht origjinalë, që t’ju dallojë nga turma. Garderoba e meshkujve dhe garderoba e femrave që korrespondojnë totalisht ne përshkrimin e dhënë më sipër është pjesë e ofertë së Dyqanit Online Buzz.  

Hoodi-et që edhe influencerat më të famshëm të botës nuk do t’i qëndronin indiferentë, bluza që janë goditëse, cilësi shumë e mire dhe ju bëjnë të ndiheni shumë mire në lëkurën tuaj dhe tuta të shkurtra që janë  cilësi e shijes dhe cilësisë së mire si pjesë e produkteve të Buzz, janë definitivisht një ndër veshjet që ju mund t’i vishni nga sezoni në sezon. Krijoni kombinimin perfekt të veshjeve nën firmën e Nike, Adidas ose Buzz dhe ju do të dukeni me një stil të paharrueshëm. 

Mos humbisni mundësinë të shikoni atletet që janë përfaqësimi i vërtetë i kulturës së atleteve! Modelet adidas Stan Smith do i japin një pamje ndryshe secilit nga kombinimeve tuaja “street style”, pavarësisht nëse ju keni si qëllim një variant për biznes, një stil sportive me një doze elegance ose e një varianti të përditshëm me një bluzë të veçantë. Dhe atletet Nike Air Max janë shumë efektive. Ato janë të lehta për t’u kombinuar dhe i gjeni në ngjyra të ndryshme, kështu që ato do ju ndihmojnë të vendosni një rregull të ri për modën duke i kombinuar me veshje të tjera. 

Erdhi koha për shpirtin e vërtetë të atleteve të hy në poret tuaja të përditshme dhe të gjejë një garderobë “must have” dhe atlete në Dyqanin Online Buzz që do shënojnë jo vetëm një, por çdo sezon që ju vendosni t’i merrni ato.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
meshkuj
unisex
te-rritur
215 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Bluza FB7921-064
19.300 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Bluza FB7921-672
19.300 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Bluza FB7921-247
19.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Bluza FB7921-121
19.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Bluza FB7921-010
19.300 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Bluza FB7921-222
19.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza IM2118
12.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza IK7025
11.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza NF0A7X1PUW91
13.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza NF0A7X1LJK31
9.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza NF0A4SZ9JK31
10.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza NF0A4SVRLA91
11.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza FB6996-010
15.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza IN5089
16.000 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza HZ4155
6.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
13.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza HZ4154
6.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
13.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza NF0A826UJK31
13.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DQ7338-010
13.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DV9777-252
9.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.000 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DV0611-014
13.000 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DX0566-010
15.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Bluza CU4489-700
12.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
17.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Pročitajte

Ju do të bini dakord që garderoba me cilësi, trendi dhe urbane nuk është gjithmonë e lehtë për t’u gjetur, sidomos kur bëhet fjalë për variante “street style”. Duhet të jetë shumë e bukur që t’ju lë juve dhe të tjerëve pa frymë kudo që e merrni atë, por gjithashtu të jeni totalisht origjinalë, që t’ju dallojë nga turma. Garderoba e meshkujve dhe garderoba e femrave që korrespondojnë totalisht ne përshkrimin e dhënë më sipër është pjesë e ofertë së Dyqanit Online Buzz.  

Hoodi-et që edhe influencerat më të famshëm të botës nuk do t’i qëndronin indiferentë, bluza që janë goditëse, cilësi shumë e mire dhe ju bëjnë të ndiheni shumë mire në lëkurën tuaj dhe tuta të shkurtra që janë  cilësi e shijes dhe cilësisë së mire si pjesë e produkteve të Buzz, janë definitivisht një ndër veshjet që ju mund t’i vishni nga sezoni në sezon. Krijoni kombinimin perfekt të veshjeve nën firmën e Nike, Adidas ose Buzz dhe ju do të dukeni me një stil të paharrueshëm. 

Mos humbisni mundësinë të shikoni atletet që janë përfaqësimi i vërtetë i kulturës së atleteve! Modelet adidas Stan Smith do i japin një pamje ndryshe secilit nga kombinimeve tuaja “street style”, pavarësisht nëse ju keni si qëllim një variant për biznes, një stil sportive me një doze elegance ose e një varianti të përditshëm me një bluzë të veçantë. Dhe atletet Nike Air Max janë shumë efektive. Ato janë të lehta për t’u kombinuar dhe i gjeni në ngjyra të ndryshme, kështu që ato do ju ndihmojnë të vendosni një rregull të ri për modën duke i kombinuar me veshje të tjera. 

Erdhi koha për shpirtin e vërtetë të atleteve të hy në poret tuaja të përditshme dhe të gjejë një garderobë “must have” dhe atlete në Dyqanin Online Buzz që do shënojnë jo vetëm një, por çdo sezon që ju vendosni t’i merrni ato.