në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Bluza

Për faqe

Bluza

Pročitajte

Asnjëherë më parë veshjet street style nuk kanë marrë kaq shumë vëmendje! Është e mjaftueshme për disa inspirues trendesh që t’i marrin ato dhe të bien në dashuri me modelet off-duty në të njëjtën kohë. Ky është pikërisht rasti, sepse elementët më goditës të stilit “off- duty” janë pa dyshim hoodie-t për meshkuj dhe për femra.

Duhet të luash pak që ti bësh hoodie-t një nga veshjet që ne dashurojmë dhe që na bëjnë të jemi gjithmonë të lumtur sa herë që i veshim. Ne zakonisht I zgjedhim ato në periudhën e udhëtimeve, për të cilën kemi pak veshje të përshtatshme, teksa ne tërhiqemi nga modele që nuk mund të klasifikohen si standarte. Ky është pikërisht rasti me produktet që gjeni në Dyqanin Online Buzz.

Influencerat e famshëm po garojnë për të na prezantuar me mënyra të reja dhe origjinale se si ne duhet të vishemi. Rreziku ja vlen totalisht për t’u ndërmarrë që origjinaliteti të jetë i vlerësuar, kështu që hoodie-t që i gjeni në Buzz mund të vishen me atlete – një element kyç i një perandorie mode atletesh. Modelet e famshme adidas Originals Superstar, Force dhe Stan Smith, ose variantet Nike Air Jordan, bashkë me basketball hoodies me logon e njohur Jordan e vendosur në mënyrë të përkryer, bëjnë pjesë në  veshjet “it” të zotëruar nga fansat e vërtetë të basketbollit.

Vishini ato poshtë xhupit tuaj dhe ndihuni të fuqishëm në veshje që konsiderohen si drejtuesi absolut i varianteve street style.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
39 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza WT33555-MS
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza IN5132
8.000 LEK
Shuma e kursyer 50%
16.000 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza NF0A4M7CKOL1
10.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
12.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza NF0A7ZJEJK31
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza IC8343
4.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
9.400 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Bluza FB8338-010
15.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.300 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza FN4164-063
15.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.300 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza FB5110-133
10.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.600 LEK
Masa
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DQ5761-346
7.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.000 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Bluza FB8338-110
15.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.300 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Bluza FB8338-063
15.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.300 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DQ5858-346
7.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza NF0A7X2TN3N1
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza WT33550-NWG
10.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.500 LEK
Masa
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza NF0A7ZJEI0J1
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza NF0A7X2TJK31
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza IJ9762
4.400 LEK
Shuma e kursyer 49%
8.700 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DV7806-901
9.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.600 LEK
Masa
L
M
S
XS
Pročitajte

Asnjëherë më parë veshjet street style nuk kanë marrë kaq shumë vëmendje! Është e mjaftueshme për disa inspirues trendesh që t’i marrin ato dhe të bien në dashuri me modelet off-duty në të njëjtën kohë. Ky është pikërisht rasti, sepse elementët më goditës të stilit “off- duty” janë pa dyshim hoodie-t për meshkuj dhe për femra.

Duhet të luash pak që ti bësh hoodie-t një nga veshjet që ne dashurojmë dhe që na bëjnë të jemi gjithmonë të lumtur sa herë që i veshim. Ne zakonisht I zgjedhim ato në periudhën e udhëtimeve, për të cilën kemi pak veshje të përshtatshme, teksa ne tërhiqemi nga modele që nuk mund të klasifikohen si standarte. Ky është pikërisht rasti me produktet që gjeni në Dyqanin Online Buzz.

Influencerat e famshëm po garojnë për të na prezantuar me mënyra të reja dhe origjinale se si ne duhet të vishemi. Rreziku ja vlen totalisht për t’u ndërmarrë që origjinaliteti të jetë i vlerësuar, kështu që hoodie-t që i gjeni në Buzz mund të vishen me atlete – një element kyç i një perandorie mode atletesh. Modelet e famshme adidas Originals Superstar, Force dhe Stan Smith, ose variantet Nike Air Jordan, bashkë me basketball hoodies me logon e njohur Jordan e vendosur në mënyrë të përkryer, bëjnë pjesë në  veshjet “it” të zotëruar nga fansat e vërtetë të basketbollit.

Vishini ato poshtë xhupit tuaj dhe ndihuni të fuqishëm në veshje që konsiderohen si drejtuesi absolut i varianteve street style.