në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Këpucë

Për faqe

Këpucë

Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
135 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FB9109-100
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV0373-001
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DZ5577-100
15.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.700 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DZ4352-101
11.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DB2179-200
14.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
17.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete BQ7197-154
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Masa
1.5Y
13C
1Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 553560-161
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete IG0290
5.800 LEK
Shuma e kursyer 50%
11.600 LEK
Masa
3-
4
5
5-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IG0288
Prosecna ocena:
vlerësime
1
5.800 LEK
Shuma e kursyer 50%
11.600 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IF2668
6.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
13.100 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete IF0550
5.800 LEK
Shuma e kursyer 50%
11.600 LEK
Masa
3
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IG0720
5.800 LEK
Shuma e kursyer 50%
11.600 LEK
Masa
1
10K
11-K
12-K
13-K
2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IG0272
6.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
13.100 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IF2680
6.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
13.100 LEK
Masa
3
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DQ8431-001
14.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.600 LEK
Masa
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FN6973-100
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CT3839-108
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FN7239-410
14.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
17.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FN6968-025
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Masa
5.5Y
5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FJ3486-101
7.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.300 LEK
Masa
10C
5C
6C
7C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FJ3484-101
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Masa
1.5Y
12.5C
13C
1Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DV7762-101
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DQ8423-106
14.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
17.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DZ5577-168
15.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.700 LEK
Masa
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.