në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Bluzë

Për faqe

Bluzë

Pročitajte

Bluzat janë padyshim të preferuarat tona, pavarësisht sezonit! Ato janë ideale për poshtë gjatë dimrit, por gjithashtu për ditët e nxehta të verës dhe ditët e ndryshme të pranverës dhe vjeshtës. Ato mund të vishen në variante të ndryshme street style, pavarësisht motit, nëse je një adhurues sportesh, stilit urban apo më elegant, teksa bluzat janë veçanërisht më të njohura tek ato që vendosnin trende, me modele të printuara.

Për të qenë të stiluar në mënyrë perfekte nga koka tek këmbët, dhe në të njëjtën kohë për t’u dukur urbane, të këndshëm dhe autentikë , sigurohuni që t’i hidhni një sy bluzeve, por gjithashtu atleteve, streçeve, dhe pjesës së poshtme të kostumeve. Të vendosura në mënyrën e duhur, këto element mund të shtyjnë kufinjtë e veshjes tuaj dhe të sjellin një energji të re në stilin tuaj të përditshëm.

Në momentet që ju mungon inspirimi, dhe po dilni ose shkoni për ecje, dhe ju vini re që po zgjidhni të njëjtat veshje përditë, vendosni aksesorë që do “rifreskojnë”stilin tuaj të përditshëm. Bashkë me detajet që mund të transformojnë secilin nga kombinimet tuaja të veshjeve bien në sy kapelet “snapback”, çorapet që dallojnë kudo, dhe ky grup pa dyshim përfshin çantat – ato që shënuan modën e viteve 90 dhe që u kthyen në shumë stil për skenën e botës “street style”. Sillini ato në mënyrën që ju nuk e keni bërë më parë dhe shtojini bukuri stilit tuaj.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
54 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë NF0A87NKO0F1
3.800 LEK
Shuma e kursyer 16%
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë NF0A87EH3X41
4.200 LEK
Shuma e kursyer 14%
4.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë FQ6600-104
4.500 LEK
Shuma e kursyer 15%
5.300 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë NF0A87EHFN41
4.200 LEK
Shuma e kursyer 14%
4.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë NF0A87NEJK31
3.800 LEK
Shuma e kursyer 16%
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë NF0A87DJQLI1
4.200 LEK
Shuma e kursyer 14%
4.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë NF0A87F0JK31
4.200 LEK
Shuma e kursyer 14%
4.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë NF0A87DJJK31
4.200 LEK
Shuma e kursyer 14%
4.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë IU2481
3.900 LEK
Shuma e kursyer 15%
4.600 LEK
Masa
L
S
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë IR5926
2.900 LEK
Shuma e kursyer 15%
3.400 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë BZA241U802-01
2.500 LEK
Shuma e kursyer 14%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë BZA241F801-10
2.500 LEK
Shuma e kursyer 14%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë BZA241F801-01
2.500 LEK
Shuma e kursyer 14%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë BZA241F800-10
2.500 LEK
Shuma e kursyer 14%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë BZA241U802-10
2.500 LEK
Shuma e kursyer 14%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë BZA241F800-85
2.500 LEK
Shuma e kursyer 14%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FQ8873-010
4.500 LEK
Shuma e kursyer 15%
5.300 LEK
Masa
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë FQ8873-019
4.500 LEK
Shuma e kursyer 15%
5.300 LEK
Masa
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Bluzë DX7910-100
4.200 LEK
Shuma e kursyer 14%
4.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Bluzë DX7910-010
4.200 LEK
Shuma e kursyer 14%
4.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Bluzë DX7910-208
4.200 LEK
Shuma e kursyer 14%
4.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë NF0A8952UK41
3.800 LEK
Shuma e kursyer 16%
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë IT5399
4.600 LEK
Shuma e kursyer 15%
5.400 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë NF0A8952IAC1
3.800 LEK
Shuma e kursyer 16%
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Pročitajte

Bluzat janë padyshim të preferuarat tona, pavarësisht sezonit! Ato janë ideale për poshtë gjatë dimrit, por gjithashtu për ditët e nxehta të verës dhe ditët e ndryshme të pranverës dhe vjeshtës. Ato mund të vishen në variante të ndryshme street style, pavarësisht motit, nëse je një adhurues sportesh, stilit urban apo më elegant, teksa bluzat janë veçanërisht më të njohura tek ato që vendosnin trende, me modele të printuara.

Për të qenë të stiluar në mënyrë perfekte nga koka tek këmbët, dhe në të njëjtën kohë për t’u dukur urbane, të këndshëm dhe autentikë , sigurohuni që t’i hidhni një sy bluzeve, por gjithashtu atleteve, streçeve, dhe pjesës së poshtme të kostumeve. Të vendosura në mënyrën e duhur, këto element mund të shtyjnë kufinjtë e veshjes tuaj dhe të sjellin një energji të re në stilin tuaj të përditshëm.

Në momentet që ju mungon inspirimi, dhe po dilni ose shkoni për ecje, dhe ju vini re që po zgjidhni të njëjtat veshje përditë, vendosni aksesorë që do “rifreskojnë”stilin tuaj të përditshëm. Bashkë me detajet që mund të transformojnë secilin nga kombinimet tuaja të veshjeve bien në sy kapelet “snapback”, çorapet që dallojnë kudo, dhe ky grup pa dyshim përfshin çantat – ato që shënuan modën e viteve 90 dhe që u kthyen në shumë stil për skenën e botës “street style”. Sillini ato në mënyrën që ju nuk e keni bërë më parë dhe shtojini bukuri stilit tuaj.