TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Ne kemi zgjedhur për ju modelet më tërheqëse të veshjeve nga markat Nike, adidas, Champion, New Balance.
Ato janë perfekte për ditët e pranverës dhe padyshim të domosdoshme në të gjitha edicionet urbane këtë pranverë.

NIKE AIR JORDAN 1 MID, adidas Superstar, NEW BALANCE 5740 dhe PUMA MIRAGE SPORT LAYERS janë vetëm disa nga siluetat që duhet të gjenden në koleksionin tuaj të atleteve.
Ne ju paraqesim modelet më të fundit dhe më të kërkuara. Nxitoni, të bëni porosinë tuaj para se të jetë shumë vonë 

Je lodhur nga situata aktuale në gardërobë? Mos u shqetësoni, koleksioni i ri sapo ka ardhur! Përditësoni gardërobën tuaj me tendencat aktuale të atleteve, rifreskoni kombinimet tuaja të veshjeve me modelet e stilit urban. 
Me prerje komode dhe ngjyra tërheqëse, kompletoni çdo veshje duke e kombinuar edhe me aksesorë. Zgjidhni të preferuarat tuaja për sezonin e ardhshëm dhe porositni ato online.


BUZZ CREW