në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Këpucë

Për faqe

JORDAN

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
meshkuj
unisex
te-rritur
List: JORDAN
31 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DZ4353-101
16.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
20.100 LEK
Masa
10
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DZ4130-201
19.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
23.900 LEK
Masa
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DQ8401-006
14.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.600 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CD7069-160
17.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
21.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FJ4923-008
18.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.900 LEK
Masa
11
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DQ8426-106
17.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
21.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DX4397-106
17.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
21.700 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CZ4166-102
17.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
21.700 LEK
Masa
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CZ4166-002
17.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
21.700 LEK
Masa
10
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DQ8426-301
17.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
21.900 LEK
Masa
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete 553558-065
15.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.900 LEK
Masa
10
10.5
7.5
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete 322992-160
22.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
27.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DQ8401-106
14.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.600 LEK
Masa
10
10.5
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FD1029-400
17.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
21.900 LEK
Masa
11
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DQ8426-060
17.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
21.900 LEK
Masa
10
10.5
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete 322992-121
22.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
27.900 LEK
Masa
10
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC9836-004
16.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
20.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete 322992-064
22.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
27.900 LEK
Masa
10
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DQ8401-061
14.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.600 LEK
Masa
10
11
7.5
8
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DN2647-103
17.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
21.700 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete 553558-063
15.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.900 LEK
Masa
10
10.5
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC9836-400
10.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
20.900 LEK
Masa
10
11
8
8.5
9.5
Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.