në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Bluzë

Për faqe

Bluzë

Pročitajte

Bluzat janë padyshim të preferuarat tona, pavarësisht sezonit! Ato janë ideale për poshtë gjatë dimrit, por gjithashtu për ditët e nxehta të verës dhe ditët e ndryshme të pranverës dhe vjeshtës. Ato mund të vishen në variante të ndryshme street style, pavarësisht motit, nëse je një adhurues sportesh, stilit urban apo më elegant, teksa bluzat janë veçanërisht më të njohura tek ato që vendosnin trende, me modele të printuara.

Për të qenë të stiluar në mënyrë perfekte nga koka tek këmbët, dhe në të njëjtën kohë për t’u dukur urbane, të këndshëm dhe autentikë , sigurohuni që t’i hidhni një sy bluzeve, por gjithashtu atleteve, streçeve, dhe pjesës së poshtme të kostumeve. Të vendosura në mënyrën e duhur, këto element mund të shtyjnë kufinjtë e veshjes tuaj dhe të sjellin një energji të re në stilin tuaj të përditshëm.

Në momentet që ju mungon inspirimi, dhe po dilni ose shkoni për ecje, dhe ju vini re që po zgjidhni të njëjtat veshje përditë, vendosni aksesorë që do “rifreskojnë”stilin tuaj të përditshëm. Bashkë me detajet që mund të transformojnë secilin nga kombinimet tuaja të veshjeve bien në sy kapelet “snapback”, çorapet që dallojnë kudo, dhe ky grup pa dyshim përfshin çantat – ato që shënuan modën e viteve 90 dhe që u kthyen në shumë stil për skenën e botës “street style”. Sillini ato në mënyrën që ju nuk e keni bërë më parë dhe shtojini bukuri stilit tuaj.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
meshkuj
unisex
te-rritur
38 produkte
Sačuvano u omiljne
Bluzë DZ2821-010
4.100 LEK
Shuma e kursyer 11%
4.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë DV8420-274
4.800 LEK
Shuma e kursyer 9%
5.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë DZ2821-386
4.100 LEK
Shuma e kursyer 11%
4.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë DZ2871-100
4.100 LEK
Shuma e kursyer 11%
4.600 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë DX1049-100
4.800 LEK
Shuma e kursyer 9%
5.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë DX1049-010
4.800 LEK
Shuma e kursyer 9%
5.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë DX1073-100
4.100 LEK
Shuma e kursyer 9%
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë DX1073-010
4.100 LEK
Shuma e kursyer 9%
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë HK5157
3.100 LEK
Shuma e kursyer 35%
4.800 LEK
Masa
L
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë HK5227
2.800 LEK
Shuma e kursyer 36%
4.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DR8054-010
4.100 LEK
Shuma e kursyer 9%
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DM3092-291
5.000 LEK
Shuma e kursyer 9%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë HN6724
3.100 LEK
Shuma e kursyer 35%
4.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DM1422-010
3.300 LEK
Shuma e kursyer 38%
5.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DM1422-100
3.300 LEK
Shuma e kursyer 38%
5.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë DR8054-100
4.100 LEK
Shuma e kursyer 9%
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DQ7366-010
4.800 LEK
Shuma e kursyer 9%
5.300 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë DM1448-379
2.500 LEK
Shuma e kursyer 55%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë HC7158
2.200 LEK
Shuma e kursyer 54%
4.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë DQ1074-100
2.900 LEK
Shuma e kursyer 36%
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë DQ1074-010
2.900 LEK
Shuma e kursyer 36%
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DQ1047-657
2.900 LEK
Shuma e kursyer 36%
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë DQ1080-010
2.400 LEK
Shuma e kursyer 47%
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Pročitajte

Bluzat janë padyshim të preferuarat tona, pavarësisht sezonit! Ato janë ideale për poshtë gjatë dimrit, por gjithashtu për ditët e nxehta të verës dhe ditët e ndryshme të pranverës dhe vjeshtës. Ato mund të vishen në variante të ndryshme street style, pavarësisht motit, nëse je një adhurues sportesh, stilit urban apo më elegant, teksa bluzat janë veçanërisht më të njohura tek ato që vendosnin trende, me modele të printuara.

Për të qenë të stiluar në mënyrë perfekte nga koka tek këmbët, dhe në të njëjtën kohë për t’u dukur urbane, të këndshëm dhe autentikë , sigurohuni që t’i hidhni një sy bluzeve, por gjithashtu atleteve, streçeve, dhe pjesës së poshtme të kostumeve. Të vendosura në mënyrën e duhur, këto element mund të shtyjnë kufinjtë e veshjes tuaj dhe të sjellin një energji të re në stilin tuaj të përditshëm.

Në momentet që ju mungon inspirimi, dhe po dilni ose shkoni për ecje, dhe ju vini re që po zgjidhni të njëjtat veshje përditë, vendosni aksesorë që do “rifreskojnë”stilin tuaj të përditshëm. Bashkë me detajet që mund të transformojnë secilin nga kombinimet tuaja të veshjeve bien në sy kapelet “snapback”, çorapet që dallojnë kudo, dhe ky grup pa dyshim përfshin çantat – ato që shënuan modën e viteve 90 dhe që u kthyen në shumë stil për skenën e botës “street style”. Sillini ato në mënyrën që ju nuk e keni bërë më parë dhe shtojini bukuri stilit tuaj.