në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Shapka

Për faqe

Shapka

Pročitajte

Ne mund të themi që shapkat nuk kanë qenë më popullore se këto sezonet e fundit. Koleksionet e dizanjerave që theksuan të gjithë koleksionin e atleteve pa dyshim kontribuan për këtë. Shapkat janë bërë falë tyre detaji që shënuan variantet e stilit të rrugës të shumë influecuesve të trendeve.

Kur bëhet fjalë për shapkat për femra, Dyqani Online Buzz ofron shumëllojshmëri nga të gjithë brand-et, ndërsa shapkat e meshkujve mund ti gjeni në variante basketbolli nën firmën e Nike.

Gjithsesi, jo vetëm shapkat nga Buzz janë ato që ju nuk do doni t’i hiqni. E njëjta gjë vlen edhe për atletet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat përbëjnë pjesën e domosdoshme të kulturës së atleteve dhe modelet që janë çdo sezon në listën e miliona njerëzve nëpër botë. Bëjini tuajat në Dyqanin Online Buzz nëse nuk jeni bërë akoma pjesë e grupit stil dhe urban të Buzz.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
meshkuj
unisex
te-rritur
29 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka NF0A87NPPOJ1
3.800 LEK
Shuma e kursyer 16%
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka ID5799
5.400 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka ID5797
5.400 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka ID5796
5.400 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 208493-1LM
8.400 LEK
Masa
M10-W12
M7-W9
M8-W10
M9-W11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 208170-1LM
7.200 LEK
Masa
M10-W12
M11
M8-W10
M9-W11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 207937-2Q9
8.400 LEK
Masa
M10-W12
M11
M8-W10
M9-W11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 208170-001
7.200 LEK
Masa
M10-W12
M11
M8-W10
M9-W11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 207937-001
8.400 LEK
Masa
M10-W12
M11
M8-W10
M9-W11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka FQ1598-600
6.000 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka HQ4672
7.800 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka HQ4670
7.800 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka HP6522
7.800 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka NF0A4T2RWIT1
5.900 LEK
Masa
10
11
12
13
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka DX5575-001
4.400 LEK
Masa
10
11
12
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 207937-1FT
8.400 LEK
Masa
M4/W6
M5/W7
M7/W9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CN9678-008
4.900 LEK
Masa
10
11
12
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka NF0A4T2RKY41
5.900 LEK
Masa
10
11
12
13
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka CN9675-401
Moške modne superge
4.400 LEK
Masa
10
11
12
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka CN9675-005
Prosecna ocena:
vlerësime
1
Moške modne superge
4.400 LEK
Masa
10
11
12
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Shapka CN9675-002
Prosecna ocena:
vlerësime
1
Moške modne superge
4.400 LEK
Masa
7
8
Pročitajte

Ne mund të themi që shapkat nuk kanë qenë më popullore se këto sezonet e fundit. Koleksionet e dizanjerave që theksuan të gjithë koleksionin e atleteve pa dyshim kontribuan për këtë. Shapkat janë bërë falë tyre detaji që shënuan variantet e stilit të rrugës të shumë influecuesve të trendeve.

Kur bëhet fjalë për shapkat për femra, Dyqani Online Buzz ofron shumëllojshmëri nga të gjithë brand-et, ndërsa shapkat e meshkujve mund ti gjeni në variante basketbolli nën firmën e Nike.

Gjithsesi, jo vetëm shapkat nga Buzz janë ato që ju nuk do doni t’i hiqni. E njëjta gjë vlen edhe për atletet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat përbëjnë pjesën e domosdoshme të kulturës së atleteve dhe modelet që janë çdo sezon në listën e miliona njerëzve nëpër botë. Bëjini tuajat në Dyqanin Online Buzz nëse nuk jeni bërë akoma pjesë e grupit stil dhe urban të Buzz.