në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Çantë shpine

Për faqe

Çantë shpine

Pročitajte

Çantat e shpinës janë një detaj që definitivisht markuan vitet 90. Edhe pse, në të njëjtën kohë, ato përdoreshin për prakticitetin e tyre, si një detaj që bie në sy mbizotëruan përsëri në rrugët e metropoloeve botërore. Ato janë veshur nga influencer të famshëm, teksa prakticitetit të tyre nuk mund t’i rezistojë askush, as  ato që nuk ishin fansa të kvtij aksesori deri vonë.

Çantat e shpinës së meshkujve dhe çantat e shpinës së femrave që janë pjesë e Dyqanit Online Buzz do të bëhen së shpejti detaji juaj i preferuar. Secili në dizanje të ndryshme, në gjendje në ngjyra të ndryshme, këto çanta shpine mund të përdoren në shkollë, por gjithashtu në të gjithë aktivitetet e tjera të përditshme, dhe janë ideale për t’i përdorur me kapelet, bluzet tuaja të preferuara, dhe pse jo me pantallonat nga produktet tona. Po kjo nuk është e gjitha.

Mos humbisni mundësinë se cilat kapele dhe atlete mund të gjendjen në Dyqanin Online Buzz. Po pyesni veten pse? Sepse ato janë shumë të veçanta, unike dhe aq trendi sa do të binit në dashuri me shikim të pare. adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,janë disa nga modelet sipas të cilave dashuria do të lind tek ju dhe që do të zgjasë për gjithë jetën. 

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
26 produkte
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine NP0A4G99RR91
8.000 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine NP0A4G990411
8.000 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine 9A0660-023
6.800 LEK
Shuma e kursyer 9%
7.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine NP0A4GGHGAE1
7.100 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine NP0A4GGH0411
7.100 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.900 LEK
Sačuvano u omiljne
3.500 LEK
Shuma e kursyer 36%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
3.100 LEK
Shuma e kursyer 37%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine DD0559-258
4.100 LEK
Shuma e kursyer 11%
4.600 LEK
Sačuvano u omiljne
3.100 LEK
Shuma e kursyer 37%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine DC4244-334
4.100 LEK
Shuma e kursyer 11%
4.600 LEK
Sačuvano u omiljne
3.100 LEK
Shuma e kursyer 37%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine DC4244-824
4.100 LEK
Shuma e kursyer 11%
4.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine DM2158-010
4.100 LEK
Shuma e kursyer 9%
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine CW9301-219
2.400 LEK
Shuma e kursyer 56%
5.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine DM2159-657
3.800 LEK
Shuma e kursyer 10%
4.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine 9B0503-R78
3.100 LEK
Shuma e kursyer 37%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine 9B0503-GEH
4.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine 9B0503-023
4.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine DC4244-673
2.900 LEK
Shuma e kursyer 37%
4.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine DC4244-451
2.900 LEK
Shuma e kursyer 37%
4.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine CW9301-010
4.900 LEK
Shuma e kursyer 9%
5.400 LEK
Sačuvano u omiljne
2.600 LEK
Shuma e kursyer 55%
5.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine DJ7377-326
2.600 LEK
Shuma e kursyer 38%
4.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine DJ7370-010
2.600 LEK
Shuma e kursyer 38%
4.200 LEK
Pročitajte

Çantat e shpinës janë një detaj që definitivisht markuan vitet 90. Edhe pse, në të njëjtën kohë, ato përdoreshin për prakticitetin e tyre, si një detaj që bie në sy mbizotëruan përsëri në rrugët e metropoloeve botërore. Ato janë veshur nga influencer të famshëm, teksa prakticitetit të tyre nuk mund t’i rezistojë askush, as  ato që nuk ishin fansa të kvtij aksesori deri vonë.

Çantat e shpinës së meshkujve dhe çantat e shpinës së femrave që janë pjesë e Dyqanit Online Buzz do të bëhen së shpejti detaji juaj i preferuar. Secili në dizanje të ndryshme, në gjendje në ngjyra të ndryshme, këto çanta shpine mund të përdoren në shkollë, por gjithashtu në të gjithë aktivitetet e tjera të përditshme, dhe janë ideale për t’i përdorur me kapelet, bluzet tuaja të preferuara, dhe pse jo me pantallonat nga produktet tona. Po kjo nuk është e gjitha.

Mos humbisni mundësinë se cilat kapele dhe atlete mund të gjendjen në Dyqanin Online Buzz. Po pyesni veten pse? Sepse ato janë shumë të veçanta, unike dhe aq trendi sa do të binit në dashuri me shikim të pare. adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,janë disa nga modelet sipas të cilave dashuria do të lind tek ju dhe që do të zgjasë për gjithë jetën.