në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Xhupa

Për faqe

Xhupa

Pročitajte

Kur bëhet fjalë për të pastruar garderobën, dihet se cila veshje është prioritet në listë – xhaketat. Ato janë kryefjala wdo sezon veror dhe dimri, kështu që nuk ka kufij për dizanjet e tyre. Xhaketat për meshkuj dhe xhaketat për femra janë pjesë e produkteve të Dyqanit Online Buzz, i cili është i adhurueshëm. Secili model është plotësisht autentik, goditës, trendi dhe i njohur, kështu që është plotësisht e qartë pse është kaq e vështirë t'i rezistosh atyre.

Modelet e xhaketae nga produktet e Buzz mbajnë firmën e brand-eve Nike dhe Adidas. Sillini ato sipas asaj që diktojnë yjet e 'street style', sepse hoodies dhe trikot me mëngë të gjata i përshtaten në mënyrë të përkryer me to, teksa detajet fantastike, por gjithashtu edhe si pjesë plotësuese e veshjes tuaj, mund të jenë atletet fenomenale nga brand-et më të njohura në botë. Aksesori i duhur për të plotësuarkombinimin e veshjeve tuaja mund të jenë kapelet, por gjithashtu edhe çantat e shpinës.

Xhaketat praktike dhe urbane që janë pjesë e Dyqanit Online Buzz do ju vendosin shumë shpejt në hartën e anëtarëve fashion e 'Buzz Crew', dhe ky është një titull që nuk fitohet lehtësisht.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
meshkuj
unisex
te-rritur
13 produkte
Sačuvano u omiljne
Xhupa DX0694-077
13.800 LEK
Shuma e kursyer 10%
15.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Xhupa NF0A3C8D78M1
34.500 LEK
Shuma e kursyer 28%
47.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Xhupa NP0A4GLL0411
23.900 LEK
Shuma e kursyer 37%
37.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Xhupa NP0A4GLLYE11
23.900 LEK
Shuma e kursyer 37%
37.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Xhupa 1292-8RQ-68
28.900 LEK
Shuma e kursyer 37%
45.900 LEK
Masa
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Xhupa DQ7348-010
16.900 LEK
Shuma e kursyer 37%
26.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Xhupa NP0A4GMD0411
22.600 LEK
Shuma e kursyer 37%
35.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Xhupa NP0A4GMD0021
22.600 LEK
Shuma e kursyer 37%
35.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Xhupa 1270-3TW-99
44.000 LEK
Shuma e kursyer 37%
69.900 LEK
Masa
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
Xhupa DQ4929-011
10.400 LEK
Shuma e kursyer 37%
16.500 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Xhupa NP0A4FPY0411
18.200 LEK
Shuma e kursyer 37%
28.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Xhupa NP0A4EGZR171
16.200 LEK
Shuma e kursyer 55%
35.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Xhupa NP0A4EGZ0411
16.200 LEK
Shuma e kursyer 55%
35.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Pročitajte

Kur bëhet fjalë për të pastruar garderobën, dihet se cila veshje është prioritet në listë – xhaketat. Ato janë kryefjala wdo sezon veror dhe dimri, kështu që nuk ka kufij për dizanjet e tyre. Xhaketat për meshkuj dhe xhaketat për femra janë pjesë e produkteve të Dyqanit Online Buzz, i cili është i adhurueshëm. Secili model është plotësisht autentik, goditës, trendi dhe i njohur, kështu që është plotësisht e qartë pse është kaq e vështirë t'i rezistosh atyre.

Modelet e xhaketae nga produktet e Buzz mbajnë firmën e brand-eve Nike dhe Adidas. Sillini ato sipas asaj që diktojnë yjet e 'street style', sepse hoodies dhe trikot me mëngë të gjata i përshtaten në mënyrë të përkryer me to, teksa detajet fantastike, por gjithashtu edhe si pjesë plotësuese e veshjes tuaj, mund të jenë atletet fenomenale nga brand-et më të njohura në botë. Aksesori i duhur për të plotësuarkombinimin e veshjeve tuaja mund të jenë kapelet, por gjithashtu edhe çantat e shpinës.

Xhaketat praktike dhe urbane që janë pjesë e Dyqanit Online Buzz do ju vendosin shumë shpejt në hartën e anëtarëve fashion e 'Buzz Crew', dhe ky është një titull që nuk fitohet lehtësisht.