në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Pantallona të shkurtra

Për faqe

Pantallona të shkurtra

Pročitajte

Pantallonat e shkurtra të meshkujve u bënë një pjesë e pandashme e çdo garderobe të meshkujve. Perfekte për sport, por gjithashtu për variante të mbrëmjeve në verë, pantallonat e shkurtra janë rroba që janë bërë sinonimi i një pamje të këndshme dhe urbane. Pra, pantallonat e shkurtra janë një pjesë e pandashme e çdo variant veror street style.

Pantallonat e shkurtra janë gjithashtu të preferuarat e shumë atletëve popullorë, por të gjithashtu të shumë influencerave që janë fansa të kohës së lirë. Kjo është arsyeja që është mire të gjesh modele të ndryshme në garderobën tuaj, secili  i veçantë në mënyrën e tij. Këto modele mund t’i gjeni pikërisht në Dyqanin Online Buzz.

Ajo që është më e mira, pantallonat e shkurtra bashkë me bluze mund të vishen me atlete që kanë historinë e tyre, tek të cilat këto veshje do t’i japin epilogun më të bukur të mundshëm. Merrini ato në çdo variant të mundshëm të përditshëm, duke bërë kombinimin tuaj të veshjes dhe trego historinë tënde të modës. I gjeni në Dyqanin Online Buzz dhe bëhuni virtuozë të vërtetë të modës.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
meshkuj
unisex
te-rritur
55 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
5.400 LEK
Shuma e kursyer 19%
6.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
4.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
6.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
6.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.900 LEK
Masa
REGL
REGM
REGS
REGXL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
6.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
6.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.900 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
6.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
6.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.900 LEK
Masa
REGL
REGM
REGS
REGXL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
3.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
3.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
5.400 LEK
Shuma e kursyer 19%
6.700 LEK
Masa
L
M
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
5.800 LEK
Shuma e kursyer 21%
7.300 LEK
Masa
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
5.800 LEK
Shuma e kursyer 21%
7.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
Pročitajte

Pantallonat e shkurtra të meshkujve u bënë një pjesë e pandashme e çdo garderobe të meshkujve. Perfekte për sport, por gjithashtu për variante të mbrëmjeve në verë, pantallonat e shkurtra janë rroba që janë bërë sinonimi i një pamje të këndshme dhe urbane. Pra, pantallonat e shkurtra janë një pjesë e pandashme e çdo variant veror street style.

Pantallonat e shkurtra janë gjithashtu të preferuarat e shumë atletëve popullorë, por të gjithashtu të shumë influencerave që janë fansa të kohës së lirë. Kjo është arsyeja që është mire të gjesh modele të ndryshme në garderobën tuaj, secili  i veçantë në mënyrën e tij. Këto modele mund t’i gjeni pikërisht në Dyqanin Online Buzz.

Ajo që është më e mira, pantallonat e shkurtra bashkë me bluze mund të vishen me atlete që kanë historinë e tyre, tek të cilat këto veshje do t’i japin epilogun më të bukur të mundshëm. Merrini ato në çdo variant të mundshëm të përditshëm, duke bërë kombinimin tuaj të veshjes dhe trego historinë tënde të modës. I gjeni në Dyqanin Online Buzz dhe bëhuni virtuozë të vërtetë të modës.