në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Atlete

Për faqe

Atlete

Pročitajte

Dilni nga korniza standarte dhe e zakonshme teksa blini atlete. Bëhet fjalë për atlete që mund të përfshijnë të gjithë kobinimet tuaja të stilit urban dhe të bëhen si reference nëvariantet e trendeve lifestyle. Ato janë ideale për të bërë çdo stil interesant dhe pak të pazakonshëm, dhe t’ju dallojnë kudo nga të tjerët.

Si një mbështetës i kulturës së vërtetë të atleteve, dyqani Online Buzz dallon me oferta më shumë se befasuese të atleteve. Bashkë me modelet që ne jemi shumë krenarë dallojnë adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat janë të adhuruara dhe veshur nga yjet më të famshëm të botës.

Në varësi të tendencave, atletet e meshkujve dhe femrave mund të vishen me pallto, me streçe, funde, pantallona, por janë varianti më i pranueshëm sportiv urban. Hoodie-t janë si veshja kryesore në garderobën e influencerave më të famshëm dhe yjeve të hip-hop, ashtu si të pandashme në garderobën e adhurueve të atleteve, dhe ju gjithashtu s’duhet t’i hiqni nga e juaja. Stili unik i rrugës nuk mund të largojë xhaketat nga produktet e Buzz, sepse bashkë me atletet bëjnë kombinimin perfekt që menjëherë kthehet në trend në botën e modës.

Bëhuni trima, vishni atlete dhe veshje “must have” dhe bëhuni pjesë e Buzz Crew që thyen çdo limit në botën e modës!

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
127 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FB9109-100
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV0373-001
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DZ5577-100
15.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.700 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DZ4352-101
11.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DB2179-200
14.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
17.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete BQ7197-154
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Masa
1.5Y
13C
1Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 553560-161
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete IG0290
5.800 LEK
Shuma e kursyer 50%
11.600 LEK
Masa
3-
4
5
5-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IG0288
Prosecna ocena:
vlerësime
1
5.800 LEK
Shuma e kursyer 50%
11.600 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IF2668
6.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
13.100 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete IF0550
5.800 LEK
Shuma e kursyer 50%
11.600 LEK
Masa
3
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IG0720
5.800 LEK
Shuma e kursyer 50%
11.600 LEK
Masa
1
10K
11-K
12-K
13-K
2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IG0272
6.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
13.100 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IF2680
6.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
13.100 LEK
Masa
3
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DQ8431-001
14.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.600 LEK
Masa
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FN6973-100
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CT3839-108
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FN7239-410
14.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
17.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FN6968-025
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Masa
5.5Y
5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FJ3486-101
7.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.300 LEK
Masa
10C
5C
6C
7C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FJ3484-101
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Masa
1.5Y
12.5C
13C
1Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DV7762-101
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DQ8423-106
14.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
17.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DZ5577-168
15.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.700 LEK
Masa
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Pročitajte

Dilni nga korniza standarte dhe e zakonshme teksa blini atlete. Bëhet fjalë për atlete që mund të përfshijnë të gjithë kobinimet tuaja të stilit urban dhe të bëhen si reference nëvariantet e trendeve lifestyle. Ato janë ideale për të bërë çdo stil interesant dhe pak të pazakonshëm, dhe t’ju dallojnë kudo nga të tjerët.

Si një mbështetës i kulturës së vërtetë të atleteve, dyqani Online Buzz dallon me oferta më shumë se befasuese të atleteve. Bashkë me modelet që ne jemi shumë krenarë dallojnë adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat janë të adhuruara dhe veshur nga yjet më të famshëm të botës.

Në varësi të tendencave, atletet e meshkujve dhe femrave mund të vishen me pallto, me streçe, funde, pantallona, por janë varianti më i pranueshëm sportiv urban. Hoodie-t janë si veshja kryesore në garderobën e influencerave më të famshëm dhe yjeve të hip-hop, ashtu si të pandashme në garderobën e adhurueve të atleteve, dhe ju gjithashtu s’duhet t’i hiqni nga e juaja. Stili unik i rrugës nuk mund të largojë xhaketat nga produktet e Buzz, sepse bashkë me atletet bëjnë kombinimin perfekt që menjëherë kthehet në trend në botën e modës.

Bëhuni trima, vishni atlete dhe veshje “must have” dhe bëhuni pjesë e Buzz Crew që thyen çdo limit në botën e modës!