në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Këpucë

Për faqe

Këpucë

Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Material/teknologji
Masa
Koleksionet
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
224 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FB9892-200
20.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
25.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FD2196-100
12.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.100 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DX9176-106
12.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.500 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DD1869-113
15.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DC0774-080
15.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.900 LEK
Masa
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CI0919-116
15.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.900 LEK
Masa
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U997RBB
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IF2740
8.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
17.400 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IG0483
11.600 LEK
Shuma e kursyer 50%
23.200 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete IF8069
8.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
17.400 LEK
Masa
10
11
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete ID6809
8.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
17.400 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete ID4655
8.700 LEK
Shuma e kursyer 50%
17.400 LEK
Masa
10
10-
11
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CT302LM
12.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.900 LEK
Masa
4
5
5.5
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CT302LT
12.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.900 LEK
Masa
4
5
5.5
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 390647-03
12.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.900 LEK
Masa
36
37
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 392495-01
13.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
17.400 LEK
Masa
36
37
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1203A280-251
17.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
21.800 LEK
Masa
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DH7004-101
18.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DJ9946-107
17.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
21.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DD8959-115
15.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete BQ6472-504
17.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
21.900 LEK
Masa
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U327LZ
Prosecna ocena:
vlerësime
1
12.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.900 LEK
Masa
10
11
5
6.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete U327LX
Prosecna ocena:
vlerësime
1
12.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.900 LEK
Masa
10
11
7
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete IF7683
9.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
18.900 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6-
Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.