në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Shapka

Për faqe

Shapka

Pročitajte

Ne mund të themi që shapkat nuk kanë qenë më popullore se këto sezonet e fundit. Koleksionet e dizanjerave që theksuan të gjithë koleksionin e atleteve pa dyshim kontribuan për këtë. Shapkat janë bërë falë tyre detaji që shënuan variantet e stilit të rrugës të shumë influecuesve të trendeve.

Kur bëhet fjalë për shapkat për femra, Dyqani Online Buzz ofron shumëllojshmëri nga të gjithë brand-et, ndërsa shapkat e meshkujve mund ti gjeni në variante basketbolli nën firmën e Nike.

Gjithsesi, jo vetëm shapkat nga Buzz janë ato që ju nuk do doni t’i hiqni. E njëjta gjë vlen edhe për atletet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat përbëjnë pjesën e domosdoshme të kulturës së atleteve dhe modelet që janë çdo sezon në listën e miliona njerëzve nëpër botë. Bëjini tuajat në Dyqanin Online Buzz nëse nuk jeni bërë akoma pjesë e grupit stil dhe urban të Buzz.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
17 produkte
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka NF0A4T2SIG11
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 207937-1FT
6.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.900 LEK
Masa
M4/W6
M5/W7
M6/W8
M7/W9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 206340-001
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
M10/W12
M11
M8/W10
M9/W11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 10001-100
4.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
6.900 LEK
Masa
M4/W6
M5/W7
M6/W8
M7/W9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 10001-3UG
4.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
6.900 LEK
Masa
M4/W6
M5/W7
M6/W8
M7/W9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CN9676-105
2.800 LEK
Shuma e kursyer 49%
5.500 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Shapka GZ6198
2.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
5.800 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka HQ2055
4.400 LEK
Shuma e kursyer 49%
8.700 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Shapka GZ6196
2.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
5.800 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 11016-410
5.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.900 LEK
Masa
M10/W12
M11
M7/W9
M8/W10
M9/W11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 11016-1AS
5.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.900 LEK
Masa
M4/W6
M5/W7
M6/W8
M7/W9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka 11016-001
5.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.900 LEK
Masa
M10/W12
M11
M4/W6
M5/W7
M6/W8
M7/W9
M8/W10
M9/W11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka NF0A4T2SKY41
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Shapka BQ4632-011
3.100 LEK
Shuma e kursyer 50%
6.200 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Shapka CN9677-005
2.500 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.900 LEK
Masa
10
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Shapka BQ4632-010
3.100 LEK
Shuma e kursyer 50%
6.200 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Shapka CN9677-006
2.500 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.900 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Pročitajte

Ne mund të themi që shapkat nuk kanë qenë më popullore se këto sezonet e fundit. Koleksionet e dizanjerave që theksuan të gjithë koleksionin e atleteve pa dyshim kontribuan për këtë. Shapkat janë bërë falë tyre detaji që shënuan variantet e stilit të rrugës të shumë influecuesve të trendeve.

Kur bëhet fjalë për shapkat për femra, Dyqani Online Buzz ofron shumëllojshmëri nga të gjithë brand-et, ndërsa shapkat e meshkujve mund ti gjeni në variante basketbolli nën firmën e Nike.

Gjithsesi, jo vetëm shapkat nga Buzz janë ato që ju nuk do doni t’i hiqni. E njëjta gjë vlen edhe për atletet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat përbëjnë pjesën e domosdoshme të kulturës së atleteve dhe modelet që janë çdo sezon në listën e miliona njerëzve nëpër botë. Bëjini tuajat në Dyqanin Online Buzz nëse nuk jeni bërë akoma pjesë e grupit stil dhe urban të Buzz.