në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Atlete

Për faqe

Atlete

Pročitajte

Dilni nga korniza standarte dhe e zakonshme teksa blini atlete. Bëhet fjalë për atlete që mund të përfshijnë të gjithë kobinimet tuaja të stilit urban dhe të bëhen si reference nëvariantet e trendeve lifestyle. Ato janë ideale për të bërë çdo stil interesant dhe pak të pazakonshëm, dhe t’ju dallojnë kudo nga të tjerët.

Si një mbështetës i kulturës së vërtetë të atleteve, dyqani Online Buzz dallon me oferta më shumë se befasuese të atleteve. Bashkë me modelet që ne jemi shumë krenarë dallojnë adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat janë të adhuruara dhe veshur nga yjet më të famshëm të botës.

Në varësi të tendencave, atletet e meshkujve dhe femrave mund të vishen me pallto, me streçe, funde, pantallona, por janë varianti më i pranueshëm sportiv urban. Hoodie-t janë si veshja kryesore në garderobën e influencerave më të famshëm dhe yjeve të hip-hop, ashtu si të pandashme në garderobën e adhurueve të atleteve, dhe ju gjithashtu s’duhet t’i hiqni nga e juaja. Stili unik i rrugës nuk mund të largojë xhaketat nga produktet e Buzz, sepse bashkë me atletet bëjnë kombinimin perfekt që menjëherë kthehet në trend në botën e modës.

Bëhuni trima, vishni atlete dhe veshje “must have” dhe bëhuni pjesë e Buzz Crew që thyen çdo limit në botën e modës!

Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Marka
Mosha
Masa
Koleksionet
Çmimi
meshkuj
unisex
te-rritur
126 produkte
Sačuvano u omiljne
Atlete DX3576-001
19.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
24.800 LEK
Masa
10
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DQ7669-100
21.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DQ7658-101
21.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM0573-002
21.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete FB1380-100
22.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
27.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete FB3354-001
21.600 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DX8967-001
21.900 LEK
Masa
10
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DV6474-700
21.900 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DQ3991-001
14.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.600 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DQ3976-001
23.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
29.400 LEK
Masa
10
10.5
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM0117-100
21.900 LEK
Masa
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DH7615-001
21.900 LEK
Masa
10
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DH7436-001
21.900 LEK
Masa
10
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DC9836-400
16.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
20.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 554724-079
28.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete M5740SLB
13.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.500 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete GY1551
12.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.000 LEK
Masa
10
10.5
11.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete GV7021
12.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.000 LEK
Masa
10
10.5
11.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DR0155-100
21.900 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DV6483-100
21.900 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DR0149-100
21.900 LEK
Masa
10
11
7
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM1200-016
28.900 LEK
Masa
10.5
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CM997HTV
12.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.000 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 381051-12
12.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.000 LEK
Masa
40.5
41
42
43
44
45
Pročitajte

Dilni nga korniza standarte dhe e zakonshme teksa blini atlete. Bëhet fjalë për atlete që mund të përfshijnë të gjithë kobinimet tuaja të stilit urban dhe të bëhen si reference nëvariantet e trendeve lifestyle. Ato janë ideale për të bërë çdo stil interesant dhe pak të pazakonshëm, dhe t’ju dallojnë kudo nga të tjerët.

Si një mbështetës i kulturës së vërtetë të atleteve, dyqani Online Buzz dallon me oferta më shumë se befasuese të atleteve. Bashkë me modelet që ne jemi shumë krenarë dallojnë adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat janë të adhuruara dhe veshur nga yjet më të famshëm të botës.

Në varësi të tendencave, atletet e meshkujve dhe femrave mund të vishen me pallto, me streçe, funde, pantallona, por janë varianti më i pranueshëm sportiv urban. Hoodie-t janë si veshja kryesore në garderobën e influencerave më të famshëm dhe yjeve të hip-hop, ashtu si të pandashme në garderobën e adhurueve të atleteve, dhe ju gjithashtu s’duhet t’i hiqni nga e juaja. Stili unik i rrugës nuk mund të largojë xhaketat nga produktet e Buzz, sepse bashkë me atletet bëjnë kombinimin perfekt që menjëherë kthehet në trend në botën e modës.

Bëhuni trima, vishni atlete dhe veshje “must have” dhe bëhuni pjesë e Buzz Crew që thyen çdo limit në botën e modës!