TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Produkte NMD_R1 W
adidas Produkte NMD_R1 W
adidas Produkte NMD_R1 W
adidas Produkte NMD_R1 W
adidas Produkte NMD_R1 W
adidas Produkte NMD_R1 W
adidas Produkte NMD_R1 W
adidas Produkte NMD_R1 W
adidas Produkte NMD_R1 W
adidas Produkte NMD_R1 W
adidas

adidas Produkte NMD_R1 W

Kodi i artikullit: GZ8014
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36 2/3
  *
 • 37 1/3
  *
 • 38
  *
 • 38 2/3
  *
 • 39 1/3
  *
 • 40
  *
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

adidas NOMAD_R1 janë atlete për femra me një pamje mahnitëse. Me siluetën e tyre të hijshme të frymëzuar nga një trashëgimi e pasur, këto atlete adidas përziejnë një trashëgimi garash sportive me një stil të pasur urban.
Pjesa e sipërme e thurur e shtrirë mbështetet në tabanin e mesëm Boost i cili rikthen energjinë tuaj, dhe ka gjithashtu një taban gome që përshtatet mirë.
Për më tepër, ky produkt është i përbërë nga materiale të ricikluara si pjesë e dëshirës së adidas për të zvogëluar mbetjet plastike.
20% e pjesëve të përdorura për pjesën e sipërme janë përbërë nga një minimum prej 50% përmbajtje të ricikluar.
Specifikim:

 • Atlete për femra
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Taban gome
 • Ngjyra: E bardhë / E verdhë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete GW8299
  13.900 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  23.200 LEK
  Masa
  4-
  5-
  6
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GX8665
  16.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  23.200 LEK
  Masa
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Atlete GZ0866
  10.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  14.500 LEK
  Masa
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-