në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Produkte Forum Bold
Produkte Forum Bold
Produkte Forum Bold
Produkte Forum Bold
Produkte Forum Bold
Produkte Forum Bold
Produkte Forum Bold
Produkte Forum Bold
Produkte Forum Bold
Produkte Forum Bold

Produkte Forum Bold

Kodi i artikullit: FY9042
Šifra proizvođača: WF075
Kontrolloni disponueshmërinë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

adidas FORUM BOLD janë atlete për femra që përmirësojnë modelin legjendar. Kur adidas FORUM debutoi në '84, ishte e rëndësishme të bëje diçka të re në to.. Platforma e lartë ngre siluetën tuaj, ndërsa lëkura origjinale dhe shtresat e theksuara të kamoshit tërheqin vëmendjen e të gjithëve përreth jush. Detajet e markës adidas mbi to kontribuojnë në një tërheqje edhe më të madhe.
Specifikim:

 • Atlete për femra
 • Lidhëse

 • Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Shapka DX4816-702
  Çmimi 6.700 LEK
  Masa
  5
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Shapka DX5575-401
  Çmimi 4.400 LEK
  Masa
  10
  11
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Shapka FV5637-001
  Çmimi 6.700 LEK
  Masa
  10
  11
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Shapka FD4116-001
  Çmimi 6.700 LEK
  Masa
  10
  12
  13
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Shapka FD5131-001
  Çmimi 9.400 LEK
  Masa
  10
  11
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Shapka FD4116-201
  Çmimi 6.700 LEK
  Masa
  10
  11
  7
  8
  9