TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Reebok Atlete Club C Double GEO
Reebok Atlete Club C Double GEO
Reebok Atlete Club C Double GEO
Reebok Atlete Club C Double GEO
Reebok Atlete Club C Double GEO
Reebok Atlete Club C Double GEO
Reebok Atlete Club C Double GEO
Reebok Atlete Club C Double GEO
Reebok Atlete Club C Double GEO
Reebok Atlete Club C Double GEO
Reebok

Reebok Atlete Club C Double GEO

Kodi i artikullit: GW0224
14.500 LEK
14.500 LEK
7.300 LEK
Shuma e kursyer: 7.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
 • 36
 • 37
 • 38
 • 38.5
  38.5
 • 39
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Reebok Club C Double Geo janë atlete për femra prej lëkure me stil të trashëguar Reebok. Kombinoni këto atlete të frymëzuara nga tenisi me çdo gjë në dollapin tuaj për një kombinim perfekt. Ngjyrat shtojnë hollësi, dhe pjesa e sipërme prej lëkure është ajo që i dallon këto atlete Reebok.e
Specifikim:

 • Atlete për femra
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Ngjyra: e zezë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka Reebok
  Shkruaj SNEAKERS
  Ostavi ocenu
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete GW0223
  7.300 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  14.500 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7.5
  8
  8.5
  9