në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Atlete Forum Bold
adidas Atlete Forum Bold
adidas Atlete Forum Bold
adidas Atlete Forum Bold
adidas Atlete Forum Bold
adidas Atlete Forum Bold
adidas Atlete Forum Bold
adidas Atlete Forum Bold
adidas Atlete Forum Bold
adidas Atlete Forum Bold
adidas

adidas Atlete Forum Bold

Kodi i artikullit: GY5921
17.400 LEK
17.400 LEK
12.200 LEK
Shuma e kursyer: 5.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36
  36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
  38
 • 38 2/3
  38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet për femra adidas Forum Bold u lançuan në vitin 1984 dhe vazhdojnë të sjellin risi edhe në ditët e sotme. Të gjithë elementët klasikë janë aty si në dizajn dhe ashtu edhe në pjesën e sipërme prej lëkure origjinale. Modeli i ri është ka një taban me platformë, për të çuar stilin tuaj në një nivel krejtësisht të ri.
Specifikimi:

 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Platformë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza HL9055
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  13.100 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Bluza H33586
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  9.400 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.100 LEK
  Shuma e kursyer 44%
  10.900 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Bluza GD2374
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  5
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  9.400 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Bluza HC4470
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  12.300 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Bluza FM3307
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  9.400 LEK
  Masa
  34
  36
  38
  40

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DM8259-002
  17.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  21.700 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DH5893-600
  26.900 LEK
  Masa
  6
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CI0919-601
  21.900 LEK
  Masa
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete WS327EC
  11.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  14.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7.5
  8
  8.5