në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Produkte Forum Bold
Produkte Forum Bold
Produkte Forum Bold
Produkte Forum Bold
Produkte Forum Bold
Produkte Forum Bold
Produkte Forum Bold
Produkte Forum Bold
Produkte Forum Bold
Produkte Forum Bold

Produkte Forum Bold

Kodi i artikullit: GY5921
Šifra proizvođača: WF075
Kontrolloni disponueshmërinë
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruaj

Atletet për femra adidas Forum Bold u lançuan në vitin 1984 dhe vazhdojnë të sjellin risi edhe në ditët e sotme. Të gjithë elementët klasikë janë aty si në dizajn dhe ashtu edhe në pjesën e sipërme prej lëkure origjinale. Modeli i ri është ka një taban me platformë, për të çuar stilin tuaj në një nivel krejtësisht të ri.
Specifikimi:

 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Platformë gome

 • Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB9892-200
  20.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  25.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FB1362-102
  12.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.100 LEK
  Masa
  10
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FD2196-100
  12.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.100 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB9109-100
  13.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  16.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FV0373-001
  13.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  16.900 LEK
  Masa
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FB8892-200
  18.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  22.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5