në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete AIR MAX FURYOSA
NIKE Atlete AIR MAX FURYOSA
NIKE Atlete AIR MAX FURYOSA
NIKE Atlete AIR MAX FURYOSA
NIKE Atlete AIR MAX FURYOSA
NIKE Atlete AIR MAX FURYOSA
NIKE Atlete AIR MAX FURYOSA
NIKE Atlete AIR MAX FURYOSA
NIKE Atlete AIR MAX FURYOSA
NIKE Atlete AIR MAX FURYOSA
NIKE

NIKE Atlete AIR MAX FURYOSA

Kodi i artikullit: CZ4149-200
24.800 LEK
24.800 LEK
24.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike AIR MAX FURYOSA janë atlete për femra të frymëzuara nga vrapimi. Ne morëm më të mirën e së kaluarës dhe e vendosëm në këto atlete moderne funksionale. Shtresa e thembrave ju bën të ndiheni rehat dhe komod në çdo kohë. Frymëzuar nga trashëgimia e atleteve të vrapimit Nike nga vitet '90, pjesa e sipërme përmban linja moderne dhe një përzierje të pasur materialesh. Rrjeta në pjesën e sipërme siguron ajrosje të shkëlqyer dhe i mban këmbët tuaja të thata dhe të freskëta. Pjesa e ndërmjetme e shtresës ofron mbështetje të shkëlqyer dhe komoditetin që meritoni. Atletet janë me profil të ulët dhe me lidhëse klasike. Ato janë përbërë nga të paktën 20% material i ricikluar. Sholla e jashtme prej gome me model Nike Grind dhe të frymëzuar nga waffle është elastike dhe e qëndrueshme në një sërë sipërfaqesh dhe siguron tërheqje të qëndrueshme në shumë drejtime.
Specifikimi:

 • Atlete për femra
 • Profil klasik
 • Rrjetë në pjesën e sipërme
 • Të paktën 20% material i ricikluar
 • Shollë gome me model Nike Grind dhe Waffle

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  14.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  11.300 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DQ6224-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  18.000 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-063
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  14.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DV1996-612
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.200 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS

  Produkte të ngjashme