TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Produkte Jordan Max Aura 3
NIKE Produkte Jordan Max Aura 3
NIKE Produkte Jordan Max Aura 3
NIKE Produkte Jordan Max Aura 3
NIKE Produkte Jordan Max Aura 3
NIKE Produkte Jordan Max Aura 3
NIKE Produkte Jordan Max Aura 3
NIKE Produkte Jordan Max Aura 3
NIKE Produkte Jordan Max Aura 3
NIKE Produkte Jordan Max Aura 3
NIKE Produkte Jordan Max Aura 3
NIKE Produkte Jordan Max Aura 3
NIKE

NIKE Produkte Jordan Max Aura 3

Kodi i artikullit: CZ4167-160
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
 • 44
  *
 • 10.5
  *
 • 45
  *
 • 46
  *
 • 40.5
  *
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 42.5
  *
 • 43
  *
Ruaj

Sillni një pjesë të historisë në rrugët urbane të qytetit ndërsa ecni në atlete për meshkuj Nike Jordan Max Aura 3. I frymëzuar nga trashëgimia e pasur jordaneze, ky model është I frymëzuar nga atletet e basketbollit dhe një pamje që ndryshon perceptimin e stilit klasik. Pjesa e sipërme prej lëkure kombinohet me pjesë sintetike, tekstile dhe ka përforcim shtesë në thembër për mbështetje dhe qëndrueshmëri të lartë. Dizajni i pjesës së mesme me shtresë të butë ofron rehati maksimale dhe një pamje perfekte. Njësia e dukshme Air Max mundëson amortizimin në thembër, ndërsa tabani prej gome me një model klasik ngjitet në mënyrë optimale në sipërfaqe të ndryshme.
Specifikimet:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme: lëkure, sintetike, tekstile
 • Shtresë e mesme
 • Njësi Air Max

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka NIKE
  Ndarje themelore Këpucë
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Shkruaj SNEAKERS
  Ostavi ocenu
  Trenutno nema komentara

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DH7690-700
  13.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  16.500 LEK
  Masa
  10
  11
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete CZ4166-164
  16.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  20.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DQ0790-001
  19.900 LEK
  Masa
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5