TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE Atlete AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE Atlete AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE Atlete AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE Atlete AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE Atlete AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE Atlete AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE Atlete AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE Atlete AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE Atlete AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE Atlete AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE Atlete AIR FORCE 1 FONTANKA
NIKE

NIKE Atlete AIR FORCE 1 FONTANKA

Kodi i artikullit: DA7024-601
20.500 LEK
20.500 LEK
20.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 35.5
 • 36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet për femra Nike Air Force 1 Fountain sjellin një stil të veçantë për të gjithë adhuruesit e modeleve Force 1. Të frymëzuara nga kultura e Shën Petersburgut, këto atlete kombinojnë modën dhe sportin në një mënyrë unike. Dizajni me shtresa përfshin materiale të ndryshme për të krijuar një strukturë të pasur, thellësi dhe larmishmëri ngjyrash. Nga shtresat e buta të kamoshit, lëkura me shkëlqim deri te detajet e theksuara të qepura, këto detaje kombinohen me sukses me stilin e modës. Pjesa e mesme është e ngritur dhe e mbushur me shtresë ultra të butë Nike React në thembër, për të theksuar atmosferën e viteve '90 dhe për të sjellë një ndjenjë rehatie të pakrahasueshme. Vishni atletet tuaja Nike Air Force 1 Fountain dhe shijoni komoditetin çdo ditë.
Specifikimi:

 • Atlete për femra
 • Pjesa e sipërme: lëkure, sintetike, tekstile
 • Shtresë Nike React në thembër
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Shkruaj SNEAKERS
  Lini një përshtypje
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza DQ6224-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  18.000 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-063
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DD5133-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.800 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  9.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DD5133-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.800 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  9.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-695
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  14.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  17.900 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Atlete DM9073-001
  24.800 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DR7875-100
  18.600 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DQ1470-105
  15.500 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DN3738-400
  28.900 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Atlete DH1290-003
  20.500 LEK
  Masa
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5