TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Air Max Pre-Day
NIKE Atlete Air Max Pre-Day
NIKE Atlete Air Max Pre-Day
NIKE Atlete Air Max Pre-Day
NIKE Atlete Air Max Pre-Day
NIKE Atlete Air Max Pre-Day
NIKE Atlete Air Max Pre-Day
NIKE Atlete Air Max Pre-Day
NIKE Atlete Air Max Pre-Day
NIKE Atlete Air Max Pre-Day
NIKE

NIKE Atlete Air Max Pre-Day

Kodi i artikullit: DC4025-100
20.100 LEK
20.100 LEK
16.100 LEK
Shuma e kursyer: 4.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Air Max Pre-Day janë atlete vrapimi për femra. Gjithçka filloi në 1987 me modelin e parë Air Max 1. Air Max 97 hyri gjithashtu në histori si atletet e para me taban të plotë dhe Air VaporMax 2017 me risitë e tij teknologjike. Tani vjen Nike Air Max Pre-Day, i cili kombinon estetikën e klasikëve të Nike nga fundi i viteve shtatëdhjetë dhe tendencat e reja teknologjike. Me njësinë e re të ajrit, këto atlete sjellin një pamje elegante. Pjesa e sipërme ka një logo të madhe Swoosh, materiale të qepura, duke përfshirë pëlhura të ricikluara. Ato janë përbërë nga të paktën 20% materiale të ricikluara. Tabani i gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Përpiquni të thyeni rekordin personal në këpucët e vrapimit për femra Nike Air Max Pre-Day.
Specifikim:

 • Sipër rrjetë
 • Njësia e ajrit
 • Taban prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Ndarje themelore Këpucë
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Shkruaj SNEAKERS
  Ostavi ocenu
  Trenutno nema komentara

  Shtoni në veshje

  Sačuvano u omiljne
  Bluza DD5052-673
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.400 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DD5031-814
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DD5133-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza DD5133-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Bluza CW4298-206
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.700 LEK
  Masa
  L
  M
  S
  XS

  Produkte të ngjashme