në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Air Vapormax 2021
NIKE Atlete Air Vapormax 2021
NIKE Atlete Air Vapormax 2021
NIKE Atlete Air Vapormax 2021
NIKE Atlete Air Vapormax 2021
NIKE Atlete Air Vapormax 2021
NIKE Atlete Air Vapormax 2021
NIKE Atlete Air Vapormax 2021
NIKE Atlete Air Vapormax 2021
NIKE Atlete Air Vapormax 2021
NIKE

NIKE Atlete Air Vapormax 2021

Kodi i artikullit: DC9454-500
34.800 LEK
34.800 LEK
17.400 LEK
Shuma e kursyer: 17.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
  • 36.5
  • 37.5
  • 38
  • 39
  • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Air Vapormax 2021 janë atletet më të mira për femra nga linja Air Max. Ato ofrojnë komoditet dhe lehtësi në çdo hap. Dizajni ultra-modern kombinohet me funksionalitetin sportiv. Pjesa e sipërme e atleteve është prej materiali të lehtë FlyKnit dhe pjesa e përforcuar në thembra jep stabilitet më të madh. Teknologjia Vapor Max Air sjell një ndjenjë butësie dhe rehatie të jashtëzakonshme. Shtresa e sipërme e lehtë dhe fleksibël shtrihet dhe mbron çdo hap tuajin. Sistemi i lidhjes të këpucëve ju lejon të rregulloni lehtësisht përshtatjen tuaj dhe të vazhdoni të lëvizni lehtësisht. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që e doni një mënyrë jetese aktive. Mund t'i vishni edhe gjatë aktiviteteve të ndryshme ditore. Me siguri do të jeni rehat në to gjatë gjithë ditës. Ato janë të përbëra nga të paktën 50% materiale të ricikluara.

Specifikim:


  • Atlete për femra
  • Vapor Max Air
  • FlyKnit
  • Taban prej gome

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Ndarje themelore Këpucë
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Lini një përshtypje
Trenutno nema komentara

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Bluza DR4973-334
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
16.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DV7806-901
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
13.600 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DD5628-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CW4298-623
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
14.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
17.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Masa
L
M
S
XS

Produkte të ngjashme