TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Atlete Blazer Mid '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Mid '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Mid '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Mid '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Mid '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Mid '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Mid '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Mid '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Mid '77 Jumbo
NIKE Atlete Blazer Mid '77 Jumbo
NIKE

NIKE Atlete Blazer Mid '77 Jumbo

Kodi i artikullit: DD3111-100
16.500 LEK
16.500 LEK
13.200 LEK
Shuma e kursyer: 3.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
Pëcaktoni masën
 • 44
 • 44.5
  *
 • 45
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
  42.5
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Atletet për meshkuj Nike Blazer Mid '77 Jumbo vijnë në një stil retro. Të krijuara për rehati shtesë, këto atlete e gjejnë frymëzimin e tyre tek modelet e njohura të atleteve të basketbollit të viteve ’70. Pjesa e sipërme prej lëkure e qepur me detaje kamoshi në zonën e gishtërinjëve, tregon trashëgiminë e pasur të basketbollit. Duke përdorur pamjen "old school" që ju pëlqen, ky model ka një thembër elastike në pjesën e pasme, teksturë prej kadifeje për t'u veshur dhe hequr lehtë. Logoja e madhe e Swoosh ju jep një pamje tërheqëse, ndërsa qepjet më të trasha kremtojnë pamjen kult të modelit ’77. Vishni këto atlete për meshkuj Nike Blazer Mid '77 Jumbo dhe tregoni stilin tuaj unik retro në rrugët e qytetit.

Specifikim:


 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme: lëkurë dhe kamosh
 • Logo e Swoosh
 • Taban prej gome

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Ndarje themelore Këpucë
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Shkruaj SNEAKERS
Ostavi ocenu
Trenutno nema komentara

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Bluza DB6481-051
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DD6168-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.000 LEK
Shuma e kursyer 50%
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-661
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
13.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
17.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza DA7192-657
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
13.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
17.100 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
13.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
17.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete CZ4166-164
16.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
20.900 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DQ0790-001
19.900 LEK
Masa
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5